Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Linhart cup
Pořadatel:  Sportovní centrum Linhart
Datum:  15.-18.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hozman Dominik
 
 
 
Starý Michal
6:3, 6:1
 
Mareš Filip
6:2, 6:1
 
Vojta Martin
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Palovčík Oskar
 
Šiler Martin
6:1, 6:2
 
 
 
Kříž Martin
6:2, 6:0
 
Kubáč Petr
7:5, 6:1
 
Košek Jan Lucas
6:2, 6:0
 
Hadaščok Vojtěch
6:7 (), 6:1, 1:0 (10)
 
 
7:6, 3:6, 1:0 (7)
 
Klíma Adam
 
Šlosar David
7:6 (), 6:4
 
 
 
Farkaš Lukáš
7:5, 6:1
 
Ledvina Jan
6:2, 6:2
 
Šlosar Filip
2:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Losman Matěj
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Janeček Adam
 
Fernando Timothy
6:0, 6:1
 
 
 
Kravařík Adam
6:2, 6:1
 
Kovačka Matouš
0:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Vaníček Šimon
7:5, 6:0
 
Horák Vítek
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Čížek Jiří
 
Poznámka pořadatele: Program na neděli: 9:00 Hozman-Šiler, Šlosar-Čížek Semifinále čtyřhry ve 12:30
Počet účastníků23
NasazeníBH
Hozman Dominik 11220
Čížek Jiří 22112
Janeček Adam 25012
Šiler Martin 26112
Klíma Adam 3299
Šlosar David 3319
Palovčík Oskar 3359
Fernando Timothy 3589
Kategorie : 5Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 502023

Fernando Timothy - Čížek Jiří
 
Farkaš Lukáš - Hadaščok Vojtěch
6:2, 6:3
 
Janeček Adam - Losman Matěj
6:3, 7:5
 
Ledvina Jan - Kovačka Matouš
6:2, 6:3
 
Kříž Martin - Vaníček Šimon
6:3, 6:2
 
Šlosar David - Šlosar Filip
6:1, 6:1
 
Klíma Adam - Mareš Filip
6:3, 6:2
 
Šiler Martin - Starý Michal
6:3, 6:4
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Čížek Jiří 22112
Janeček Adam 25012
Šiler Martin 26112
Klíma Adam 3299
Šlosar David 3319
Fernando Timothy 3589
Šlosar Filip 3699
Starý Michal 3709
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 504023

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fleško Milan27.10.2006TC Chrudim z.s.
Mlynár Michal12.03.2006Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Botek Radovan28.01.2005Slavoj Český Brod
Picek Samuel01.12.2005Slavoj Český Brod

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čížek Jiří21.08.2005LTC Houštka
Kovačka Matouš09.03.2005Sokol Říčany
Kříž Martin14.06.2005TJ LTC Poděbrady
Hozman Dominik20.07.2005TK Olymp Praha