Český tenisový svaz
Název:
Autoneum Cup 2019
Datum:
30.11-01.12.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 500)
Místo konání:
Masarykovo nám. 944, V. Mýto
Kódové číslo:
506003
Dvorců + povrch:
2 koberec s granulemi
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:15 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. DRAHOŠ Martin
Sportovní 224
566 01 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739038880
E-mail:
martindrahos@hotmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou sms na č. 739038880 do pátku 29.11.2019 18:15. Losování proběhne v 18:30, rozpis zápasů bude v IS uveden do 19:00. Hraje se na koberci. Hráči i doprovod musí mít čisté boty bez zbytků antuky.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
17.11.2019 11:39:35
2.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
 
07.11.2019 22:23:33
3.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
 
17.11.2019 11:21:56
4.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
 
06.11.2019 21:57:47
5.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
192
12
 
 
12.11.2019 11:30:38
6.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
 
12.11.2019 19:32:36
7.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
207
12
43
 
07.11.2019 13:10:31
8.
Jurajda Timon 12.11.2006 TK Letohrad
305
9
 
 
13.11.2019 06:51:58
9.
Hotař David 11.06.2006 LTC Velen Boskovice
338
9
 
volná karta
09.11.2019 16:41:44
10.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
387
6
 
volná karta
03.11.2019 10:01:04
11.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
469
6
112
 
17.11.2019 04:17:00
12.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
622
4
 
 
06.11.2019 18:43:40
13.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
639
4
103
 
06.11.2019 12:58:40
14.
Blažek Ctirad 07.08.2006 Sokol Letovice
833
3
 
volná karta
01.11.2019 10:52:05
15.
Dušek Filip 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
956
3
 
volná karta
14.11.2019 10:13:11
16.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
 
01.11.2019 07:54:41

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TK Spartak Jihlava
985
3
 
 
09.11.2019 15:41:04
2.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
1043
3
568
 
01.11.2019 19:20:04
3.
Laba Matyáš 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
1044
1
 
 
01.11.2019 18:34:34
4.
Fendrych Hynek 26.02.2006 LTC Vysoké Mýto
1044
1
 
přijat do turnaje
01.11.2019 18:34:44
5.
Šulc Jan 29.12.2006 TK Hlinsko
1044
1
 
 
01.11.2019 19:23:37
6.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
 
25.11.2019 14:08:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 18:39:38
2.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
13.11.2019 08:53:44
3.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
439
odhlášeno hráčem
17.11.2019 13:34:02
4.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
985
3
409
odhlášeno hráčem
17.11.2019 21:48:34
5.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
605
4
140
odhlášeno hráčem
20.11.2019 13:49:59
6.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
132
odhlášeno hráčem
21.11.2019 15:43:23
7.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
523
6
147
odhlášeno hráčem
22.11.2019 18:13:21
8.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
489
odhlášeno hráčem
22.11.2019 18:52:39
9.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 08:54:19
10.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
odhlášeno hráčem
23.11.2019 12:15:18
11.
Větrovský Tomáš 10.06.2006 LTC Pardubice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 22:24:31
12.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
odhlášeno hráčem
24.11.2019 09:25:26
13.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
odhlášeno hráčem
24.11.2019 11:39:58
14.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
24.11.2019 11:44:11
15.
Makovský Šimon 11.11.2007 Start Brno
887
3
386
IS: kolizní přihláška
24.11.2019 12:00:23
16.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
IS: kolizní přihláška
24.11.2019 12:00:24
17.
Mareš Matyáš 04.01.2006 TK Hlinsko
360
9
 
odhlášeno pořadatelem
28.11.2019 21:00:04