Český tenisový svaz

Adámek Viktor

Datum narození:
03.06.2006
Platnost reg. do:
13.12.2020
Klub:
TO SK Žamberk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TO SK Žamberk
1142 (4)
 
 
 
2018
TO SK Žamberk
557 (9)
 
 
 
2019
TO SK Žamberk
478 (1)
 
 
 
2020
TO SK Žamberk
 
622 (4)
 
 
2021
TO SK Žamberk
 
252 (1)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. (1) - TO SK Žamberk B (8)
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO SK Žamberk B (8) - TK Havlíčkův Brod (3)
1
3.
23 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TC Chrudim A (6) - TO SK Žamberk B (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. (1) - TO SK Žamberk B (8)
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO SK Žamberk B (8) - TK Havlíčkův Brod (3)
3
3.
23 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TC Chrudim A (6) - TO SK Žamberk B (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
11.01.2020

TO SK Žamberk (C - 400), K: 5/5

16>8 Klíma Petr- Adámek Viktor6:4, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
11.01.2020

TO SK Žamberk (C - 400), K: 5/5

8>4 Schleiss, Jurajda - Jandík, Adámek 2:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
08.02.2020

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

4>2 Adámek, Jandík - Silbernágl, Čapek 6:3, 6:4
2>1 Adámek, Jandík - Piechula, Vašek 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
18.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

4>2 Klíma, Adámek - Vostřel, Severýn 6:3, 1:6, 1:0
2>1 Pelc, Jandík - Klíma, Adámek 6:2, 7:5
získané body: 10 b.
19.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 4/-

8>4 Sirotek Oskar- Adámek Viktor6:4, 1:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
12.09.2020

TK Holice (C - 300), K: 4/4

8>4 Adámek, Jandík - Štěpař, Holubář 6:2, 6:0
4>2 Hep, Rampír - Adámek, Jandík 6:3, 6:4
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Letohrad (5)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8) - TO SK Žamberk A (1)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
5
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Letohrad (5)
7
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8) - TO SK Žamberk A (1)
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14