Datum narození: | 11.06.2006 |
Platnost reg. do: | 23.11.2024 |
Klub: | LTC Velen Boskovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2017 | LTC Velen Boskovice | 1045 (4) | |||
2018 | LTC Velen Boskovice | 646 (6) | 675 (4) |
||
2019 | LTC Velen Boskovice | 330 (1) | 617 (4) |
||
2020 | LTC Velen Boskovice | 338 (9) |
|||
2021 | LTC Velen Boskovice | 220 (1) |
782 (3) | ||
2022-Z | LTC Velen Boskovice | 386 (4) | |||
2022-L | LTC Velen Boskovice | 447 (4) | |||
2023-Z | LTC Velen Boskovice | 408 (6) | |||
2023-L | LTC Velen Boskovice | 451 (6) | |||
2024-Z | LTC Velen Boskovice | 419 (6) | |||
2024-L | LTC Velen Boskovice | 399 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | 0 |
2 | 16.12.2023Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5 | 0 |
3 | 24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | 0 |
4 | 02.03.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 10/4 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | 0 |
2 | 16.12.2023Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5 | 0 |
3 | 24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | 10 |
4 | 02.03.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 10/4 |
02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dufek Šimon | - | Hotař David | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Doležal, Různar | - | Hotař, Řezanina | 7:5, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Gebel Jáchym | - | Hotař David | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kučera, Votřel | - | Řezanina, Hotař | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hloušek František | - | Hotař David | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hotař David | - | Pařízek Tomáš | 6:2, 6:4 |
8>4 | Gebel Jáchym | - | Hotař David | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
02.03.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mlčůch, Všetečka | - | Řezanina, Hotař | 7:6 (4), 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |