Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim B8 Cup 2020 - U18
Datum:
29.08-01.09.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (B - 400)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
416130
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz
Internet:
tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
---------------------------------------------------------------------------------
2. TURNAJOVÝ VÝBOR / ŘEDITELSTVÍ TURNAJE
Ředitel: Bc. Jiří Bílek
Vrchní rozhodčí (VR) a kontaktní osoba: Ing. Pavel Sychrovský, tel.: 737 264 303
---------------------------------------------------------------------------------
3. HRACÍ POLE
Kvalifikace: 16 hráček, z toho 10 hráček přímo dle celostátního žebříčku dorostenek, 2 hráčky dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku starších žákyň (min.BH 15), 2 volné karty ČTS a 2 volné karty pořadatele. 4 hráčky postoupí do hlavní soutěže. V kvalifikaci musí startovat alespoň 8 hráček, jinak bude zrušena a všechny hráčky ze zrušené kvalifikace budou přijaty přímo do hlavní soutěže (čl.60 SŘ).
Během kvalifikace se mohou vyřazené hráčky zapisovat na "Lucky Losers" (LL) seznam, o pořadí LL pro přijetí do hlavní soutěže rozhoduje los mezi vyřazenými v posledním kole kvalifikace, event.v předchozím kole kvalifikace.

Hlavní soutěž: 32 hráčky, z toho 20 hráček přímo dle celostátního žebříčku dorostenek, 4 hráčky dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku starších žákyň (min.BH 15), 4 postupující z kvalifikace, 2 volné karty ČTS, 2 volné karty pořadatele.
Žádosti o volnou kartu pořadatele do hlavní soutěže nebo do kvalifikace zasílejte výhradně na: info@tcchrudim.cz
---------------------------------------------------------------------------------
4. STARTOVNÉ / VKLAD
Kvalifikace 200 Kč, hlavní soutěž 400 Kč každá hráčka pro obě soutěže (dvouhra a čtyřhra).
Postupující z kvalifikace a LL doplatí vklad do 400 Kč.
---------------------------------------------------------------------------------
5. ROZPIS TURNAJE TŘÍDY B
http://vychodocesky.cztenis.cz/wp-content/uploads/2020/04/Rozpis-turnaje-jednotlivcu%CC%8A-tr%CC%8Ci%CC%81dy-B-2020.pdf
---------------------------------------------------------------------------------
6. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "No Ad" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
0
 
02.05.2020 16:45:03
2.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
0
 
09.04.2020 18:08:53
3.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
25.05.2020 20:56:55
4.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
16.05.2020 13:47:08
5.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
0
 
02.04.2020 11:20:19
6.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
16.05.2020 08:42:02
7.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
0
 
10.04.2020 10:37:20
8.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
0
 
11.04.2020 08:34:37
9.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
 
25.05.2020 19:52:50
10.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
 
12.05.2020 21:27:58
11.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
197
9
0
 
01.04.2020 08:46:18
12.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
10.05.2020 16:38:36
13.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
0
 
01.04.2020 21:16:30
14.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
22.05.2020 15:13:29
15.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
226
9
0
 
01.04.2020 16:31:38
16.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
15.04.2020 14:43:29
17.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
0
 
02.04.2020 22:57:16
18.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
 
14.05.2020 21:06:22
19.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
11.05.2020 00:08:54
20.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
13.04.2020 13:26:21
21.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
 
23.05.2020 18:57:16