Název: |
TC Chrudim B8 Cup 2020 - U18 |
Datum: |
29.08-01.09. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
416130 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Sychrovský Pavel |
: |
U Parku 135 |
: |
537 01 Chrudim |
Tel. (1): |
737 264 303 |
E-mail: |
info@tcchrudim.cz |
Internet: |
tcchrudim.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
KVALIFIKACE je zrušena.
HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezence do hlavní soutěže v pátek 28.8.2020 od 14:00 do 16:00 hod. formou SMS. Rozpis a časy utkání budou zveřejněny po 18:00 hod.
*** courthive.com/live/CTS ***
---------------------------------------------------------------------------------
UBYTOVÁNÍ
Restaurace a penzion Na Sklepích, Pardubická 258, Chrudim
www.nasklepich.cz/cs/rezervace
500 m od tenisového areálu, parkování zdarma
---------------------------------------------------------------------------------
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
---------------------------------------------------------------------------------
3. ROZPIS TURNAJE TŘÍDY B
http://vychodocesky.cztenis.cz/wp-content/uploads/2020/04/Rozpis-turnaje-jednotlivcu%CC%8A-tr%CC%8Ci%CC%81dy-B-2020.pdf
---------------------------------------------------------------------------------
4. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "NO AD" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
Ve dvouhře i ve čtyřhře se uplatní "NO SERVICE LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje).
---------------------------------------------------------------------------------
5. PLÁNOVANÝ PROGRAM
29.8. sobota: hlavní soutěž - 2hra 48/32, 32/16, 4hra 24/16, 16/8
30.8. neděle: 2hra 16/8, QF, 4hra QF
31.8. pondělí: 2hra SF, F, 4hra SF, F
1.9. úterý: rezervní den turnaje
2.9. středa: možnost prodloužení turnaje pořadatelem
Program může ředitelství turnaje změnit v závislosti na počtu hráček a průběhu utkání. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sedláková Barbora |
22.01.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
43 |
20 |
|
|
03.07.2020 10:35:58 |
2. |
Krejzová Andrea |
02.01.2004 |
TK Most |
59 |
20 |
|
|
17.08.2020 21:53:08 |
3. |
Řezníčková Natálie |
24.09.2004 |
TK Kunštát |
62 |
15 |
|
|
22.07.2020 10:09:47 |
4. |
Hrbková Nicole Victoria |
16.06.2002 |
ŽLTC Brno |
68 |
15 |
|
|
16.08.2020 09:42:13 |
5. |
Podškubková Klára |
25.07.2004 |
TK Spartak Jihlava |
91 |
15 |
|
|
04.08.2020 14:39:20 |
6. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
92 |
15 |
|
|
05.07.2020 19:03:55 |
7. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
99 |
12 |
29 |
|
16.05.2020 08:42:02 |
8. |
Odehnalová Nela |
19.07.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
101 |
12 |
252 |
|
08.07.2020 13:17:56 |
9. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
108 |
12 |
|
|
10.04.2020 10:37:20 |
10. |
Šulcová Valerie |
22.09.2003 |
TO SK Mělník |
112 |
12 |
|
|
11.04.2020 08:34:37 |
11. |
Svobodová Adriana |
06.05.2004 |
TK Pelhřimov |
118 |
12 |
|
|
02.07.2020 21:28:30 |
12. |
Brabcová Sára |
31.03.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
125 |
12 |
|
|
07.07.2020 21:36:16 |
13. |
Grünová Eliška |
18.11.2005 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
131 |
12 |
142 |
|
18.08.2020 20:27:01 |
14. |
Vavříková Adéla |
02.08.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
137 |
12 |
|
volná karta pořadatele |
23.08.2020 15:47:07 |
15. |
Seifertová Lucie |
01.05.2003 |
TK PTA Kolín |
150 |
12 |
|
|
02.08.2020 11:45:11 |
16. |
Roháčová Emma |
15.05.2005 |
Lokomotiva Praha |
155 |
9 |
58 |
|
25.05.2020 19:52:50 |
17. |
Závišková Barbora |
03.04.2005 |
TK Třebíč |
157 |
9 |
38 |
volná karta |
22.08.2020 16:43:33 |
18. |
Machková Natálie |
12.07.2005 |
SK Aritma Praha |
158 |
9 |
37 |
|
12.08.2020 20:23:49 |
19. |
Ježková Stela |
04.10.2006 |
TC Chrudim z.s. |
177 |
9 |
42 |
|
12.05.2020 21:27:58 |
20. |
Zobačová Michaela |
21.03.2004 |
TK Spartak Jihlava |
188 |
9 |
|
volná karta |
27.08.2020 11:16:25 |
21. |
Šílová Nela |
19.05.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
191 |
9 |
52 |
|
07.08.2020 14:02:50 |
22. |
Prouzová Anna-Marie |
30.04.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
197 |
9 |
|
|
01.04.2020 08:46:18 |
23. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
203 |
9 |
20 |
|
10.05.2020 16:38:36 |
24. |
Brožová Natálie |
06.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
204 |
9 |
49 |
|
05.08.2020 22:38:07 |
25. |
Blaščíková Kateřina |
16.07.2003 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
215 |
9 |
|
|
14.07.2020 22:18:23 |
26. |
Sychrovská Nikola |
03.01.2004 |
TC Chrudim z.s. |
217 |
9 |
|
volná karta pořadatele |
01.04.2020 21:16:30 |
27. |
Křepinská Simona |
27.07.2004 |
Lokomotiva Trutnov |
226 |
9 |
|
|
27.08.2020 17:47:10 |
28. |
Svobodová Klára |
11.06.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
231 |
9 |
63 |
|
16.08.2020 10:47:39 |
29. |
Sokolová Marie |
14.05.2003 |
TC Nové Město n. Metují |
241 |
6 |
|
|
02.07.2020 14:09:22 |
30. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
246 |
6 |
24 |
|
17.08.2020 18:06:52 |
31. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
251 |
6 |
71 |
|
03.08.2020 14:59:48 |
32. |
Šmejdířová Josefína |
14.06.2005 |
Lokomotiva Praha |
256 |
6 |
87 |
|
10.07.2020 10:43:07 |
33. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
257 |
6 |
386 |
|
02.08.2020 21:15:25 |
34. |
Růtová Dominika |
24.01.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
289 |
6 |
129 |
volná karta pořadatele |
25.08.2020 17:18:02 |
35. |
Studnická Adéla |
13.01.2003 |
Lokomotiva Nymburk |
296 |
6 |
|
|
20.07.2020 08:59:28 |
36. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
325 |
6 |
91 |
|
31.07.2020 07:47:54 |
37. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
330 |
6 |
101 |
|
02.07.2020 23:45:15 |
38. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
407 |
4 |
85 |
|
19.08.2020 16:33:19 |
39. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
491 |
4 |
102 |
|
14.05.2020 21:06:22 |
40. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
663 |
3 |
187 |
|
25.07.2020 22:41:03 |
41. |
Balounová Aneta |
13.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
705 |
3 |
151 |
|
13.08.2020 21:59:31 |
42. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
805 |
1 |
88 |
|
13.04.2020 13:26:21 |
43. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
805 |
1 |
155 |
|
09.08.2020 00:51:26 |
44. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
805 |
1 |
109 |
volná karta |
26.08.2020 17:29:41 |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
49. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
50. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
51. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
52. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Válková Simona |
06.04.2005 |
TO TJ Svitavy |
146 |
12 |
36 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2020 08:00:13 |
2. |
Jílková Denisa |
02.04.2004 |
TK Slavia Plzeň |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 22:36:12 |
3. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
219 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem |
10.08.2020 11:35:36 |
4. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
79 |
15 |
19 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 10:39:22 |
5. |
Říhová Lucie |
31.12.2005 |
TK Most |
98 |
12 |
26 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 11:21:17 |
6. |
Hertlová Veronika |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
60 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 11:36:40 |
7. |
Bláhová Ema Albína |
15.09.2003 |
Slavoj Český Brod |
110 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 17:29:18 |
8. |
Tomcová Štěpánka |
06.10.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
195 |
9 |
51 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 07:43:43 |
9. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
805 |
1 |
138 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 19:27:08 |
10. |
Nermuťová Izabela |
20.09.2004 |
TK Choceň |
226 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 13:46:52 |
11. |
Jandová Sára |
25.10.2005 |
TC VŠ Praha |
200 |
9 |
426 |
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 18:13:03 |
12. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
102 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 10:03:34 |
13. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
47 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 20:08:34 |
14. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
200 |
9 |
15 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 08:34:51 |
15. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
416 |
4 |
43 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 15:41:18 |
16. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
69 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 22:43:30 |
17. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
232 |
6 |
61 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 23:49:15 |
18. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
88 |
15 |
35 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 09:37:27 |
19. |
Těhníková Ema |
03.09.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
96 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
22.08.2020 12:00:23 |
20. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
25 |
25 |
|
IS: kolizní přihláška |
22.08.2020 12:00:24 |
21. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
35 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 14:22:39 |
22. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
28 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 14:25:56 |
23. |
Davidová Natali |
27.01.2006 |
TK Zlín |
125 |
12 |
33 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 20:40:16 |
24. |
Doležalová Nicol |
29.03.2004 |
LTC Pardubice |
338 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 23:12:40 |
25. |
Králová Michaela |
25.03.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
174 |
9 |
294 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 08:16:12 |
26. |
Škuligová Markéta |
09.07.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
274 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:39:12 |
27. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
73 |
15 |
9 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 11:48:42 |
28. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
108 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 20:19:38 |
29. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
561 |
3 |
54 |
odhlášeno hráčem |
25.08.2020 11:41:05 |
30. |
Smékalová Magdaléna |
17.01.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
114 |
12 |
10 |
odhlášeno hráčem |
25.08.2020 16:36:10 |
31. |
Grubauerová Helena |
10.12.2003 |
LTC Humpolec |
249 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 08:19:43 |
32. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
320 |
6 |
434 |
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 11:05:26 |
33. |
Poláková Tereza |
15.06.2004 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
70 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2020 15:12:44 |
34. |
Kubešová Klára Marie |
04.11.2004 |
TO TJ Tesla Pardubice |
481 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.08.2020 11:23:30 |
|