Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  22.-25.02.
Věk. kategorie:  dorost
Hejdová Hana
 
 
 
Šmejdířová Josefína
3:6, 7:6, 1:0
 
Trinerová Darja
6:2, 6:4
 
Šebestová Eliška
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 3:6, 1:0
 
Studena Michaela
 
Šulcová Valerie
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Koutská Adéla Eva
 
Škachová Magdaléna
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Kasková Valentýna
 
Stráníková Aneta
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Čížková Pavla
 
Derkova Sabina
6:1, 6:1
 
Čechová Kateřina
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Bořová Nikola
 
Vlasatá Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Mlenská Sára
 
Kosinová Klára
4:6, 6:3, 1:0
 
Nouzová  Lucie
6:4, 6:7, 1:0
 
 
6:0, 6:0
 
Drukerová Liliana Tucky
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: hrácky mrázová a leipnerová omluveny pro zraněni
Počet účastníků19
NasazeníBH
Hejdová Hana 11312
Drukerová Liliana Tucky 11712
Šulcová Valerie 14712
Bořová Nikola 15212
Škachová Magdaléna 1659
Čechová Kateřina 1929
Čížková Pavla 3276
Koutská Adéla Eva 4114
Kategorie : 4Součet BH: 76
Kódové číslo akce: 402082

Bořová Nikola - Hejdová Hana
 
 
 
Trinerová Darja - Čížková Pavla
scr.
 
Šmejdířová Josefína - Kasková Valentýna
6:2, 6:2
 
Mlenská Sára - Kosinová Klára
6:2, 6:4
 
Šulcová Valerie - Čechová Kateřina
6:3, 6:2
 
Nouzová  Lucie - Studena Michaela
5:7, 6:3, 1:0
 
Škachová Magdaléna - Drukerová Liliana Tucky
6:0, 6:0
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Hejdová Hana 11312
Drukerová Liliana Tucky 11712
Šulcová Valerie 14712
Bořová Nikola 15212
Škachová Magdaléna 1659
Čechová Kateřina 1929
Čížková Pavla 3276
Trinerová Darja 4504
Kategorie : 4Součet BH: 76
Kódové číslo akce: 404082

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrázová Laura29.01.2003TK Sparta Praha
Leipnerová Anna29.05.2003LTC Slovan Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kosinová Klára14.10.2005LTC Panorama Teplice
Nouzová Lucie18.05.2005SK HAMR, z.s.
Drukerová Liliana Tucky28.07.2002Sportcentrum Uhříněves
Mlenská Sára03.10.2006LTC Panorama Teplice
Bořová Nikola20.08.2004SK HAMR, z.s.
Čechová Kateřina11.04.2003LTK Liberec
Kasková Valentýna05.08.2005TJ Radlice
Škachová Magdaléna08.12.2003LTC Slovan Kladno
Koutská Adéla Eva03.02.2004TJ LTC Poděbrady
Šulcová Valerie22.09.2003TO SK Mělník
Studena Michaela05.06.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Šebestová Eliška28.05.2005TJ LTC Poděbrady
Hejdová Hana02.09.2002TK Spartak Jihlava