Český tenisový svaz

Koutská Adéla Eva

Datum narození:
03.02.2004
Platnost reg. do:
10.04.2020
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TJ LTC Poděbrady
924 (3)
 
 
 
2016
TJ LTC Poděbrady
734 (4)
 
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
349 (1)
 
 
 
2018
TJ LTC Poděbrady
 
378 (4)
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
230 (1)
411 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
2.
09 - III. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Tenis Semice a.s.
3
3.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
3
4.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
4
5.
09 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
1
6.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
1
7.
09 - III. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
3
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
0
2.
09 - III. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Tenis Semice a.s.
0
3.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
0
4.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
0
5.
09 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
0
6.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
7.
09 - III. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
1
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
3
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
0
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
4
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
4
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
2
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
1
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
4
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
3
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22