Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  12.-16.05.
Věk. kategorie:  dorost
Kubík Kristián
 
 
 
Šafář Petr
6:2, 6:0
 
Pařízek Radim
6:1, 6:1
 
Phan Tomáš
6:4, 7:6
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kazda Martin
 
Forman Max
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Dinh Pavel
 
Šťastný Zoran
4:6, 6:3, 6:2
 
Hošna Tadeáš
7:6, 6:3
 
 
6:7, 7:5, 3:0, scr.
 
Musil Mathias
 
Kolijev Alexandr
6:0, scr.
 
 
 
Ježek Vojtěch
6:2, 6:3
 
Stanek Martin
6:3, 6:0
 
Truhlář Josef
7:5, 4:6, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Žák Kryštof
 
Durovič Milan
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Průcha Oliver
 
Sklenka Victor Andrés
6:2, 6:0
 
Mikula Jakub
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Gorbušin Ivan
 
Hegenbart Max
6:3, 6:3
 
 
 
Kračman Michal
7:5, 7:5
 
Baum Štěpán
6:3, 6:1
 
Zámečník Adam
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Keller Oliver
 
Matějka Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
 
7:5, 1:6, 6:3
 
Bušek Kryštof
 
Agovič Semi
6:4, 6:1
 
Hájek Tobiáš
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Beran Jakub
 
Stuchlík Oskar Oliver
5:0, scr.
 
 
 
Schneider Václav
6:4, 5:7, 6:4
 
Toman Kryštof
6:1, 6:4
 
Kameník Lukáš
2:6, 6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Růžička Adam
 
Peterka Adam
6:3, 4:6, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Vydlák Šimon
 
Šťastný Boris
6:3, 6:2
 
Kubín Marian
7:5, 7:5
 
 
6:0, 7:5
 
Pírek František
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí
Poznámka pořadatele: časový plán

semifinále čtyřhry, pondělí od 12:30
Počet účastníků40
NasazeníBH
Kubík Kristián 2535
Pírek František 3430
Kolijev Alexandr 4625
Beran Jakub 4625
Musil Mathias 5025
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Gorbušin Ivan 6725
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 312800

Kubík Kristián - Beran Jakub
 
 
 
Truhlář Josef - Hegenbart Max
6:4, 6:4
 
Durovič Milan - Vydlák Šimon
6:0, 6:2
 
Forman Max - Žák Kryštof
6:4, 6:4
 
Kračman Michal - Mikula Jakub
7:5, 6:7, 1:0 (6)
 
Pírek František - Skopal Václav
6:1, 6:1
 
Kazda Martin - Keller Oliver
6:1, 5:7, 1:0 (8)
 
Zámečník Adam - Bušek Kryštof
7:5, 6:4
 
Schneider Václav - Phan Tomáš
7:6, 7:6
 
Baum Štěpán - Šťastný Boris
6:4, 6:2
 
Gorbušin Ivan - Růžička Adam
6:1, 7:5
 
Ježek Vojtěch - Sklenka Victor Andrés
scr.
 
Dinh Pavel - Hájek Tobiáš
6:2, 7:5
 
Průcha Oliver - Kubín Marian
6:4, 6:4
 
Kolijev Alexandr - Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kubík Kristián 2535
Pírek František 3430
Kolijev Alexandr 4625
Beran Jakub 4625
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Gorbušin Ivan 6725
Růžička Adam 7620
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 314800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Landfeld Vít20.09.2003I.ČLTK Praha
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šafář Petr24.01.2004TK Start Praha-Topolka
Skopal Václav25.01.2000SK HAMR, z.s.