Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Šárecký turnaj
Pořadatel:  SK Aritma Praha
Datum:  01.-03.09.
Věk. kategorie:  dorost
Žák Kryštof
 
 
 
Paul Adam
6:0, 6:1
 
Watzek Jonáš
6:4, 6:3
 
Skřička Jan
6:2, 6:1
 
Klíma Štěpán
6:1, 6:0
 
Juha Konrád
6:1, 7:5
 
Johanides Jan
6:4, 6:1
 
Milt Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
Ščurek Oliver
3:1, scr.
 
Skokan Ondřej
6:1, 6:0
 
Kamiš Kilián
7:6, scr.
 
Milovanovič Ilija
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Pučelík Jan
 
Janus Patrik
6:3, scr.
 
 
 
Kameník Lukáš
6:3, 6:0
 
Brož Dominik
6:1, 6:0
 
Lukasek Daniel
6:2, 6:2
 
Kameník David
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Haňkovský David
 
Daněk Martin Stefan
6:2, 6:3
 
 
 
Barták Antonín
6:0, 6:0
 
Brailovskiy Boris
6:0, 6:0
 
Elich Samuel
6:4, 6:7
 
Hagino Takuya
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Vencl Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Jitka Kleisnerová
Počet účastníků25
NasazeníBH
Žák Kryštof 9120
Vencl Matyáš 17212
Haňkovský David 2709
Milt Lukáš 3596
Johanides Jan 3746
Pučelík Jan 4356
Janus Patrik 5324
Daněk Martin Stefan 5454
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 312179

 
 
Matějka Daniel - Phan Tomáš
 
Kameník David - Elich Samuel
6:2, 6:1
 
Juha Konrád - Watzek Jonáš
6:0, 7:5
 
Svoboda Šimon - Stanek Martin
6:2, 6:2
 
Hagino Takuya - Janus Patrik
6:2, 6:2
 
Ben Ahmed Adam - Jašek David
6:1, 6:1
 
Janko Antonín - Novák Vojtěch
3:6, 6:1, 1:0
 
Šich Daniel - Řehák Filip
6:1, 6:0
 
Paul Adam - Kamiš Kilián
5:4, scr.
 
Brož Dominik - Skřička Jan
6:0, 6:4
 
Johanides Jan - Zámečník Adam
scr.
 
Kameník Lukáš - Vencl Matyáš
6:4, 6:4
 
Daněk Martin Stefan - Ščurek Oliver
6:3, 6:0
 
Milovanovič Ilija - Pelda Ondřej
6:3, 6:3
 
Pučelík Jan - Žák Kryštof
6:3, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Jitka Kleisnerová
Počet dvojic15
NasazeníBH
Žák Kryštof 9120
Matějka Daniel 11615
Svoboda Šimon 15712
Vencl Matyáš 17212
Phan Tomáš 18712
Stanek Martin 22512
Zámečník Adam 22712
Johanides Jan 3746
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 314179

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brailovskiy Boris11.12.2003Tenis Cibulka
Haňkovský David09.02.2002Sportclub Řevnice, z.s.
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Ben Ahmed Adam17.12.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Svoboda Šimon26.09.2000TJ Radlice
Šich Daniel17.10.2002Severočeská tenisová o.s.
Matějka Daniel14.01.2002SK Aritma Praha
Pelda Ondřej14.05.2004TK Olymp Praha
Zámečník Adam29.05.2003TJ Sokol Vysočany
Novák Vojtěch15.06.2001TENIS Klánovice
Jašek David06.06.2004Lob S.A. Bohnice, zs
Stanek Martin28.06.2000TJ Radlice
Řehák Filip14.01.2002TK LTC Děčín
Phan Tomáš11.11.2001TJ Radlice