Český tenisový svaz
Datum:
26.-29.09.
Pořadatel:
BLTC Brno (B - 400)
Kódové číslo:
216105
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Guziur Filip
Mojmírovo náměstí 11
61200 Brno
Tel. (1):
724334009
E-mail:
guziur.filip@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne FORMOU SMS na tel. číslo +420 724 334 009 v pátek 25.9. do 18:00.
Rozlosování proběhne následně.

Dvouhra i čtyřhra se hrají na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje supertiebreak.

Do čtyřhry se mohou přihlásit pouze hráči, kteří jsou na seznamu přihlášených hráčů. V případě porušení nebude pár vylosován.

PROGRAM PŘESUNUT NA ÚTERÝ 29.9. - SLEDUJTE PROSÍM AKTUALIZACE HRACÍHO PLÁNU ZDE KVŮLI PŘEDPOKLÁDANÉMU ŠPATNÉMU POČASÍ (bude aktualizováno cca v 7:45 dle aktuálního stavu)

PLATÍ NÍŽE UVEDENÉ ČASY

10:00 Semifinále dvouher mužů a žen

Čtyřhry na 13:00

Ševčíková, Hrdinková na 14:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
17.09.2020 12:25:30
2.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
21.09.2020 14:50:39
3.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
10.09.2020 14:32:37
4.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
Pouze čtyřhra
03.09.2020 19:10:39
5.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
20.07.2020 23:02:50
6.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
Pouze čtyřhra
25.09.2020 17:14:10
7.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
15.09.2020 09:52:10
8.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
72
20
63
 
05.08.2020 21:02:00
9.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
16.08.2020 07:32:37
10.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
 
31.08.2020 21:10:36
11.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 18:02:03
12.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
137
12
64
 
11.07.2020 09:52:40
13.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
158
12
128
 
30.08.2020 07:15:07
14.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
03.06.2020 19:15:20
15.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
 
08.05.2020 13:52:06
16.
Kósová Karolína 27.10.1998 TK SC OSTRAVA
221
9
 
 
23.08.2020 21:24:09
17.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
223
9
23
 
30.08.2020 17:47:08
18.
Šterclová Mabel 11.04.1997 Tenisový klub Tesla Brno
242
9
 
 
20.09.2020 19:42:39
19.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
249
9
234
 
25.09.2020 16:01:53
20.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
298
9
138
 
25.09.2020 16:02:14
21.
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava
311
6
 
 
24.09.2020 21:31:29
22.
Mikulenková Alice 10.06.1998 TJ Brno-Komín
320
6
 
Pouze čtyřhra
18.04.2020 21:35:50
23.
Žílová Petra 08.12.2002 TK EZE Olomouc z.s.
378
6
147
 
25.09.2020 17:08:45
24.
Koudelková Veronika 22.04.1998 TC Brno.
390
6
 
 
22.09.2020 09:24:56
25.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
524
4
208
 
13.07.2020 13:41:44
26.
Sedláčková Barbora 02.01.2000 Tenisový klub Tesla Brno
634
4
 
 
20.09.2020 19:43:44
27.
Daňková Roberta 15.05.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
652
4
 
 
09.09.2020 08:30:53
28.
Střelcová Marcela 23.01.1990 TJ Brno-Komín
809
3
 
 
24.09.2020 09:43:38
29.
Babincová Klára 28.05.2004 TK Kopřivnice z.s.
962
3
 
 
24.09.2020 17:51:24
30.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
963
1
36
 
15.05.2020 09:31:48
31.
Prokopová Dagmar 17.06.1992 Mosilana Brno
963
1
 
 
27.07.2020 16:26:31
32.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
963
1
186
 
01.09.2020 19:35:31
33.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
 
25.09.2020 15:45:47
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
963
1
84
odhlášeno hráčem
27.08.2020 10:42:43
2.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
30.08.2020 07:11:13
3.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
odhlášeno hráčem
06.09.2020 09:05:17
4.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
odhlášeno hráčem
06.09.2020 13:42:13
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
odhlášeno hráčem
08.09.2020 08:46:09
6.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
336
6
190
odhlášeno hráčem
08.09.2020 19:51:11
7.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 20:08:43
8.
Lacková Viktória 14.07.2005 Jiskra Otrokovice
290
9
89
odhlášeno hráčem
11.09.2020 18:03:26
9.
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno
314
6
244
odhlášeno hráčem
13.09.2020 19:04:39
10.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
15.09.2020 12:43:27
11.
Kotlíková Inez Maria 31.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2020 17:49:44
12.
Hrabovská Laura 01.07.2001 TC BORS CLUB
963
1
750
odhlášeno hráčem
17.09.2020 11:53:01
13.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
963
1
416
odhlášeno hráčem
17.09.2020 17:11:05
14.
Vyroubalová Adéla 17.09.2005 ITS Tennis Club, z.s.
963
1
383
odhlášeno hráčem
18.09.2020 19:31:16
15.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
963
1
73
odhlášeno hráčem
19.09.2020 02:14:53
16.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
508
4
118
IS: kolizní přihláška
19.09.2020 12:00:40
17.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
963
1
 
odhlášeno hráčem
19.09.2020 17:54:34
18.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
194
12
67
odhlášeno hráčem
20.09.2020 11:10:31
19.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
odhlášeno hráčem
20.09.2020 11:17:49
20.
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno
481
4
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 14:25:03
21.
Kostelníková Petra 30.10.1983 TK Brno Bosonohy,z.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 18:55:54
22.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
438
6
66
odhlášeno hráčem
24.09.2020 09:59:13
23.
Husárová Martina 18.05.1996 ITS Tennis Club, z.s.
355
6
 
odhlášeno hráčem
24.09.2020 20:39:23
24.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
odhlášeno hráčem
24.09.2020 21:48:43
25.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
odhlášeno hráčem
25.09.2020 06:11:48
26.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
289
9
131
odhlášeno hráčem
25.09.2020 08:47:31
27.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
odhlášeno hráčem
25.09.2020 15:04:53
28.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 17:16:40
29.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
235
9
207
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 17:53:05