Český tenisový svaz

Žílová Petra

Datum narození:
08.12.2002
Platnost reg. do:
08.11.2019
Klub:
SK Véska
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
ITS Tennis centre s.r.o.
280 (9)
 
 
 
2014
TREND SPORT, o.s.
188 (12)
442 (4)
 
 
2015
TREND SPORT, o.s.
129 (1)
213 (9)
 
 
2016
SK Véska
 
111 (15)
 
 
2017
SK Véska
 
149 (1)
296 (6)
868 (3)
2018
SK Véska
 
 
264 (6)
 
2019
SK Véska
 
 
200 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - Sokol Zábřeh
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, SK LAMA o.s. - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - SK JC Sport Opava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, TK Opava A - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - Sokol Zábřeh
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, SK LAMA o.s. - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - SK JC Sport Opava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, TK Opava A - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, SK Véska Olomouc - Rožnovský tenisový klub
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TO TJ Nový Jičín - SK Véska Olomouc
4
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Gymnázium Uničov - SK Véska Olomouc
6
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - SK Véska Olomouc
3
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, SK Véska Olomouc - SK JC Sport Opava A
3
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, SK Véska Olomouc - Rožnovský tenisový klub
6
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TO TJ Nový Jičín - SK Véska Olomouc
3
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Gymnázium Uničov - SK Véska Olomouc
0
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - SK Véska Olomouc
2
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, SK Véska Olomouc - SK JC Sport Opava A
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27