Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
03.-05.06.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Místo konání:
Duchcov
Kódové číslo:
116900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přibyl Jaroslav
Tyršova 54
41901 Duchcov
Tel. (1):
774 511 412
E-mail:
jari.pribyl@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace Oblastních přeborů v pátek 2.6.2017 do 18 hodin sms na tel. 774 511 412. Losování a zveřejnění po 19 hodině.
Začátek turnaje sobota 8.30 hodin.

Ubytování HOTEL CASANOVA
http://www.hotelcasanova.cz/cenik/cenik-pro-sk-tenis-duchcov

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
42
25
 
 
02.06.2017 12:06:38
2.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
85
15
 
 
20.05.2017 23:02:06
3.
Kalivoda Adam 17.04.1997 TK Louny
94
15
 
 
23.05.2017 22:29:31
4.
Slezák Marek 18.01.1998 TK Louny
182
12
197
 
30.05.2017 17:47:11
5.
Šimek Filip 24.10.1997 TK Chomutov
187
12
 
 
06.05.2017 18:21:55
6.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
215
9
 
 
26.04.2017 08:48:36
7.
Zapský Kryštof 05.05.2001 Severočeská tenisová o.s.
266
9
124
 
15.03.2017 12:53:15
8.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
277
9
51
 
29.05.2017 13:16:29
9.
Patyk Jakub 18.05.1999 Severočeská tenisová o.s.
296
9
188
 
13.04.2017 20:05:05
10.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
333
6
30
 
06.05.2017 18:55:05
11.
Sláma Jakub 25.02.1998 Severočeská tenisová o.s.
344
6
179
 
02.06.2017 07:44:17
12.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
361
6
159
 
18.04.2017 15:43:18
13.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
370
6
56
 
28.05.2017 10:33:44
14.
Konečný Adam 13.05.1987 Slavia VŠST Liberec
393
6
 
 
06.04.2017 12:28:37
15.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
396
6
173
 
21.04.2017 17:02:31
16.
Hrubý Adam 10.06.1997 Severočeská tenisová o.s.
398
6
 
 
26.04.2017 07:06:57
17.
Šimánek Jiří 16.10.1990 Slavoj Litoměřice
450
6
 
 
05.04.2017 00:34:35
18.
Švec Martin 24.10.1984 TK Ústí n.Labem
472
4
 
 
26.05.2017 22:09:45
19.
Naisar Marek 23.09.1996 Severočeská tenisová o.s.
475
4
 
 
29.05.2017 13:43:18
20.
Holán Lukáš 09.10.1998 LTC Panorama Teplice
597
4
205
 
26.03.2017 16:52:23
21.
Ešner Michal 28.01.1981 TK Ústí n.Labem
665
4
 
 
09.04.2017 07:39:03
22.
Říha Dominik 09.08.1994 TKX Tennis Team Krupka z.s.
694
4
 
 
02.06.2017 10:59:47
23.
Halíř Jiří 04.10.1998 SK Tenis Duchcov
745
3
496
 
26.05.2017 22:08:50
24.
Kokeš Daniel 25.08.1999 TK Chomutov
782
3
188
 
06.05.2017 00:31:10
25.
Kubeš Alex 01.02.1999 TKX Tennis Team Krupka z.s.
837
3
496
 
29.05.2017 23:10:29
26.
Maxa Tomáš 21.10.2000 SK Tenis Duchcov
956
3
249
 
26.05.2017 22:09:04
27.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
1030
1
174
 
19.03.2017 16:59:40
28.
Záklasník Petr 18.07.1996 TJ Chlumec-Tenis
1030
1
 
 
11.04.2017 22:51:17
29.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Louny
1030
1
141
 
13.04.2017 12:49:39
30.
Šlambor Jakub 24.03.2002 TK LTC Děčín
1030
1
486
 
13.04.2017 16:10:45
31.
Kuták Jan 13.10.1993 LTK TEPLICE o.s.
1030
1
 
 
03.05.2017 09:26:16
32.
Ledvina Roman 10.12.1988 TK Česká Kamenice
1030
1
 
 
06.05.2017 11:02:11
33.
Medřický Petr 09.10.1992 TK Česká Kamenice
1030
1
 
 
06.05.2017 11:15:55
34.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1030
1
123
 
11.05.2017 20:44:15
35.
Korselt Ondřej 04.05.2001 TK LTC Děčín
1030
1
502
 
13.05.2017 12:22:01
36.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
1030
1
109
 
16.05.2017 07:37:35
37.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
1030
1
208
 
26.05.2017 22:09:26
38.
Rychecký Petr 07.02.1995 SK Tenis Duchcov
1030
1
 
 
26.05.2017 22:18:46
39.
Zlatník Jakub 16.01.1998 SK Tenis Duchcov
1030
1
943
 
26.05.2017 22:19:14
40.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
1030
1
330
 
30.05.2017 07:39:20
41.
Vašák Martin 17.05.1986 LTK Liberec
1030
1
 
 
30.05.2017 17:47:50
42.
Kříž Jan 10.01.2002 SK Tenis Duchcov
1030
1
 
 
30.05.2017 19:32:56
43.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1030
1
833
 
01.06.2017 12:48:34
44.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1030
1
496
 
01.06.2017 22:26:33
45.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
1030
1
617
 
02.06.2017 12:13:09
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Daniel 18.01.2001 TK Ústí n.Labem
1030
1
833
odhlášeno hráčem
09.05.2017 16:47:45
2.
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TJ Sokol Vysočany
74
20
 
odhlášeno hráčem
22.05.2017 23:07:46
3.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
1030
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2017 15:22:55
4.
Rosa Jan 20.10.1998 Severočeská tenisová o.s.
244
9
290
odhlášeno pořadatelem
02.06.2017 11:00:27