Český tenisový svaz
Datum:
26.-29.09.
Pořadatel:
BLTC Brno (B - 400)
Kódové číslo:
116190
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Guziur Filip
Mojmírovo náměstí 11
61200 Brno
Tel. (1):
724334009
E-mail:
guziur.filip@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne FORMOU SMS na tel. číslo +420 724 334 009 v pátek 25.9. do 18:00.
Rozlosování proběhne následně.

Dvouhra i čtyřhra se hrají na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje supertiebreak.

Do čtyřhry se mohou přihlásit pouze hráči, kteří jsou na seznamu přihlášených hráčů. V případě porušení nebude pár vylosován.



PROGRAM PŘESUNUT NA ÚTERÝ 29.9. - SLEDUJTE PROSÍM AKTUALIZACE HRACÍHO PLÁNU ZDE KVŮLI PŘEDPOKLÁDANÉMU ŠPATNÉMU POČASÍ (bude aktualizováno cca v 7:45 dle aktuálního stavu)


PLATÍ NÍŽE UVEDENÉ ČASY

10:00 Semifinále dvouher mužů a žen

Čtyřhry na 13:00

Ševčíková, Hrdinková na 14:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:50:34
2.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
16.09.2020 11:42:37
3.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
05.08.2020 12:04:00
4.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
Pouze čtyřhra
24.08.2020 19:25:55
5.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
21.06.2020 21:18:47
6.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
 
14.09.2020 18:38:03
7.
Masár Juraj 10.07.1992 HTK Třebíč
101
15
 
Pouze čtyřhra
25.09.2020 12:29:22
8.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
 
22.04.2020 13:48:10
9.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
 
20.08.2020 08:50:00
10.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
 
11.06.2020 07:58:04
11.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
 
06.09.2020 21:31:51
12.
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov
136
12
 
volná karta
18.09.2020 12:21:26
13.
Coufal David 30.04.1997 Start Brno
143
12
 
 
21.09.2020 19:22:58
14.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
 
22.06.2020 17:49:31
15.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
165
12
 
 
26.07.2020 20:10:54
16.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
10.05.2020 14:30:04
17.
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Na Dolině o.s.
170
12
 
 
25.09.2020 15:46:14
18.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
 
25.07.2020 08:48:00
19.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
volná karta
21.09.2020 19:15:43
20.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
203
9
51
 
23.08.2020 13:54:49
21.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
224
9
327
 
19.05.2020 20:24:52
22.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
254
9
16
 
15.09.2020 10:00:26
23.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
27.07.2020 15:57:39
24.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
267
9
 
 
27.07.2020 20:27:27
25.
Pobořil Jan 15.02.1997 TC Brno.
327
6
 
 
14.09.2020 11:04:45
26.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
374
6
 
 
23.09.2020 17:20:51
27.
Zeman Radim 11.11.2001 TJ Brno-Komín
409
6
381
 
31.08.2020 13:17:23
28.
Kalvoda Robert 03.05.1971 Mosilana Brno
444
6
 
volná karta
16.09.2020 15:37:41
29.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
533
4
317
volná karta
25.09.2020 15:48:26
30.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
 
07.05.2020 23:34:47
31.
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno.
717
4
 
 
19.08.2020 18:08:55
32.
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín
731
3
185
Pouze čtyřhra
21.09.2020 12:54:55
33.
Vysočan Filip 13.01.1990 SK Slatina
756
3
 
 
23.08.2020 18:10:08
34.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
822
3
 
 
10.05.2020 14:39:55
35.
Janča Josef 23.05.1976 TK TILIA Brno
1032
1
 
 
09.06.2020 14:07:09
36.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
1032
1
396
 
07.07.2020 19:46:39
37.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
1032
1
372
 
12.07.2020 17:37:36
38.
Vanko Tomáš 29.09.2001 HTK Třebíč
1032
1
 
 
26.07.2020 15:23:12
39.
Sukaný Pavel 23.02.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
1032
1
 
 
02.08.2020 21:56:08
40.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
 
13.08.2020 08:55:08
41.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
1032
1
267
 
18.08.2020 11:13:01
42.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
1032
1
172
 
07.09.2020 16:39:36
43.
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice
1032
1
 
volná karta
09.09.2020 10:42:13
44.
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín
1032
1
180
 
09.09.2020 12:25:52
45.
Robiček Jan 31.07.2002 SK Tenis Tišnov
1032
1
 
volná karta
13.09.2020 15:05:46
46.
Majda Marek 29.08.1996 TC Brno.
1032
1
 
 
17.09.2020 22:06:38
47.
Hübl Filip 31.05.2003 TC Brno.
1032
1
212
 
18.09.2020 19:45:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
28.07.2020 08:59:12
2.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2020 09:12:47
3.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
547
4
266
odhlášeno hráčem
26.08.2020 18:56:36
4.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
odhlášeno hráčem
30.08.2020 18:05:25
5.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
532
odhlášeno hráčem
04.09.2020 10:45:44
6.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
12.09.2020 13:21:03
7.
Veleba Jiří 29.06.1973 Tenisový klub Příbor,z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 21:19:06
8.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
17.09.2020 08:03:11
9.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
odhlášeno hráčem
19.09.2020 15:40:25
10.
Trávníček Lukáš 10.09.1993 Start Brno
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2020 08:35:42
11.
Suchanec Miroslav 26.05.1982 Univerzita Brno
1032
1
 
odhlášeno hráčem
20.09.2020 08:48:32
12.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 15:46:53
13.
Komprda Tomáš 27.11.1954 BLTC Brno
1032
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 17:22:32
14.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 19:06:39
15.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.09.2020 00:26:53
16.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
odhlášeno hráčem
24.09.2020 10:30:05
17.
Lafant Igor 23.10.1971 TK Líšeň
756
3
 
odhlášeno hráčem
24.09.2020 20:19:01
18.
Židlík Radek 12.08.1985 TJ Brno-Komín
626
4
 
odhlášeno hráčem
25.09.2020 10:42:49
19.
Smékal Jan 14.02.1989 TJ Bystrc z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 17:24:47
20.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 17:24:59
21.
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno
1032
1
636
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 17:46:02