Datum: |
26.-29.09. |
Pořadatel: |
BLTC Brno (B - 400) |
Kódové číslo: |
116190 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Guziur Filip |
: |
Mojmírovo náměstí 11 |
: |
61200 Brno |
Tel. (1): |
724334009 |
E-mail: |
guziur.filip@gmail.com |
Poznámka pořadatele: Prezentace proběhne FORMOU SMS na tel. číslo +420 724 334 009 v pátek 25.9. do 18:00.
Rozlosování proběhne následně.
Dvouhra i čtyřhra se hrají na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje supertiebreak.
Do čtyřhry se mohou přihlásit pouze hráči, kteří jsou na seznamu přihlášených hráčů. V případě porušení nebude pár vylosován.
PROGRAM PŘESUNUT NA ÚTERÝ 29.9. - SLEDUJTE PROSÍM AKTUALIZACE HRACÍHO PLÁNU ZDE KVŮLI PŘEDPOKLÁDANÉMU ŠPATNÉMU POČASÍ (bude aktualizováno cca v 7:45 dle aktuálního stavu)
PLATÍ NÍŽE UVEDENÉ ČASY
10:00 Semifinále dvouher mužů a žen
Čtyřhry na 13:00
Ševčíková, Hrdinková na 14:00 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
49 |
25 |
|
|
27.05.2020 08:50:34 |
2. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
25 |
|
|
16.09.2020 11:42:37 |
3. |
Orlita Daniel |
08.07.1997 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
67 |
20 |
|
|
05.08.2020 12:04:00 |
4. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
70 |
20 |
|
Pouze čtyřhra |
24.08.2020 19:25:55 |
5. |
Filo Daniel |
23.04.1995 |
TK SC OSTRAVA |
80 |
20 |
|
|
21.06.2020 21:18:47 |
6. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
81 |
20 |
|
|
14.09.2020 18:38:03 |
7. |
Masár Juraj |
10.07.1992 |
HTK Třebíč |
101 |
15 |
|
Pouze čtyřhra |
25.09.2020 12:29:22 |
8. |
Siwy Rudolf |
04.02.1986 |
TC Třinec |
112 |
15 |
|
|
22.04.2020 13:48:10 |
9. |
Buffa Petr |
28.02.1990 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
115 |
15 |
|
|
20.08.2020 08:50:00 |
10. |
Boháč Daniel |
07.11.1995 |
SK JC Sport Opava |
131 |
12 |
|
|
11.06.2020 07:58:04 |
11. |
Bartoň Dominik |
05.04.1998 |
TK Kopřivnice z.s. |
132 |
12 |
|
|
06.09.2020 21:31:51 |
12. |
Steinhauser Robert |
02.09.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
136 |
12 |
|
volná karta |
18.09.2020 12:21:26 |
13. |
Coufal David |
30.04.1997 |
Start Brno |
143 |
12 |
|
|
21.09.2020 19:22:58 |
14. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
159 |
12 |
82 |
|
22.06.2020 17:49:31 |
15. |
Vesecký Karel |
06.06.1982 |
TK Spartak Jihlava |
165 |
12 |
|
|
26.07.2020 20:10:54 |
16. |
Hlavoň Ondřej |
28.08.2001 |
BLTC Brno |
169 |
12 |
117 |
|
10.05.2020 14:30:04 |
17. |
Segeťa Petr |
22.01.1990 |
TK Na Dolině o.s. |
170 |
12 |
|
|
25.09.2020 15:46:14 |
18. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
187 |
12 |
40 |
|
25.07.2020 08:48:00 |
19. |
Šoukal Martin |
18.07.1998 |
TC Brno. |
187 |
12 |
|
volná karta |
21.09.2020 19:15:43 |
20. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
203 |
9 |
51 |
|
23.08.2020 13:54:49 |
21. |
Daniel Jan |
06.08.2001 |
Start Brno |
224 |
9 |
327 |
|
19.05.2020 20:24:52 |
22. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
254 |
9 |
16 |
|
15.09.2020 10:00:26 |
23. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
266 |
9 |
|
|
27.07.2020 15:57:39 |
24. |
Kopeček Denis |
14.10.1993 |
Start Brno |
267 |
9 |
|
|
27.07.2020 20:27:27 |
25. |
Mgr. Pobořil Jan |
15.02.1997 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
327 |
6 |
|
|
14.09.2020 11:04:45 |
26. |
Novobilský Daniel |
06.04.1996 |
Sokol Brno Žabovřesky |
374 |
6 |
|
|
23.09.2020 17:20:51 |
27. |
Zeman Radim |
11.11.2001 |
TK TILIA Brno |
409 |
6 |
381 |
|
31.08.2020 13:17:23 |
28. |
Kalvoda Robert |
03.05.1971 |
TC Komárov, z.s. |
444 |
6 |
|
volná karta |
16.09.2020 15:37:41 |
29. |
Sapala Michal |
05.10.2001 |
TK Tatran Štítina |
533 |
4 |
317 |
volná karta |
25.09.2020 15:48:26 |
30. |
Navrátil Filip |
18.11.2001 |
TC Brno. |
634 |
4 |
87 |
|
07.05.2020 23:34:47 |
31. |
Tesař Pavel |
06.03.1966 |
Sokol Brno Žabovřesky |
717 |
4 |
|
|
19.08.2020 18:08:55 |
32. |
Mareček Ondřej |
20.09.2004 |
TJ Brno-Komín |
731 |
3 |
185 |
Pouze čtyřhra |
21.09.2020 12:54:55 |
33. |
Vysočan Filip |
13.01.1990 |
SHARK Brno |
756 |
3 |
|
|
23.08.2020 18:10:08 |
34. |
Dostál Petr |
22.02.1988 |
BLTC Brno |
822 |
3 |
|
|
10.05.2020 14:39:55 |
35. |
Janča Josef |
23.05.1976 |
TK TILIA Brno |
1032 |
1 |
|
|
09.06.2020 14:07:09 |
36. |
Vidlář Tomáš |
16.08.2005 |
BLTC Brno |
1032 |
1 |
396 |
|
07.07.2020 19:46:39 |
37. |
Vaculík Robin |
14.04.2005 |
BLTC Brno |
1032 |
1 |
372 |
|
12.07.2020 17:37:36 |
38. |
Vanko Tomáš |
29.09.2001 |
HTK Třebíč |
1032 |
1 |
|
|
26.07.2020 15:23:12 |
39. |
Sukaný Pavel |
23.02.1989 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1032 |
1 |
|
|
02.08.2020 21:56:08 |
40. |
Kracík Šimon |
10.03.1994 |
SK JC Sport Opava |
1032 |
1 |
|
|
13.08.2020 08:55:08 |
41. |
Suchánek David |
02.11.2004 |
BLTC Brno |
1032 |
1 |
267 |
|
18.08.2020 11:13:01 |
42. |
Valenta Radim |
24.09.2004 |
ŽLTC Brno |
1032 |
1 |
172 |
|
07.09.2020 16:39:36 |
43. |
Čapka Jakub |
14.06.2003 |
Sokol Letovice |
1032 |
1 |
|
volná karta |
09.09.2020 10:42:13 |
44. |
Tlačbaba Jakub |
28.09.2002 |
TJ Brno-Komín |
1032 |
1 |
180 |
|
09.09.2020 12:25:52 |
45. |
Robiček Jan |
31.07.2002 |
SK Tenis Tišnov |
1032 |
1 |
|
volná karta |
13.09.2020 15:05:46 |
46. |
Majda Marek |
29.08.1996 |
TC Brno. |
1032 |
1 |
|
|
17.09.2020 22:06:38 |
47. |
Hübl Filip |
31.05.2003 |
TC Brno. |
1032 |
1 |
212 |
|
18.09.2020 19:45:24 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Szic Sandro |
09.11.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1032 |
1 |
538 |
odhlášeno hráčem |
28.07.2020 08:59:12 |
2. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:12:47 |
3. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
547 |
4 |
266 |
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 18:56:36 |
4. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1032 |
1 |
227 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 18:05:25 |
5. |
Ševčík Martin |
31.05.2005 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1032 |
1 |
532 |
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 10:45:44 |
6. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
60 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 13:21:03 |
7. |
Veleba Jiří |
29.06.1973 |
Tenisový klub Příbor,z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 21:19:06 |
8. |
Vavruška Lukáš |
12.09.2001 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
134 |
12 |
884 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 08:03:11 |
9. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
153 |
12 |
81 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 15:40:25 |
10. |
Trávníček Lukáš |
10.09.1993 |
Start Brno |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
20.09.2020 08:35:42 |
11. |
Suchanec Miroslav |
26.05.1982 |
TJ Bystrc z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 08:48:32 |
12. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 15:46:53 |
13. |
Komprda Tomáš |
27.11.1954 |
BLTC Brno |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 17:22:32 |
14. |
Dillenz Lukáš |
17.05.1997 |
ITS Tennis Club, z.s. |
84 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 19:06:39 |
15. |
Novák Jakub |
16.12.1998 |
ITS Tennis Club, z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2020 00:26:53 |
16. |
Horák Ondřej |
14.10.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
239 |
9 |
6 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 10:30:05 |
17. |
Lafant Igor |
23.10.1971 |
TC Komárov, z.s. |
756 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 20:19:01 |
18. |
Židlík Radek |
12.08.1985 |
TJ Brno-Komín |
626 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 10:42:49 |
19. |
Smékal Jan |
14.02.1989 |
TJ Bystrc z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.09.2020 17:24:47 |
20. |
Studený Jan |
14.07.1988 |
BTK Brno |
340 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.09.2020 17:24:59 |
21. |
Kovařík Tomáš |
14.07.2004 |
BLTC Brno |
1032 |
1 |
636 |
odhlášeno pořadatelem |
25.09.2020 17:46:02 |
|