Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  16.-18.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hudeček Petr
 
 
 
Hoffmann Pavel
6:4, 6:3
 
Ranš Filip
6:1, 6:0
 
Lerbletier Jakub
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Šimon František
 
Drška Vojtěch
6:3, 3:1, scr.
 
 
 
Odvárka Adam
6:1, 6:1
 
Mikula Jakub
scr.
 
Urban Matyáš
7:6, 6:4
 
Kurilla Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Forman Max
 
Vejšický Oldřich
scr.
 
 
 
Novák Jiří
6:2, 6:4
 
Nosek Jiří
7:6, 6:2
 
Slabihoudek Matěj
7:5, 7:6
 
Houdek Martin
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Musil Lukáš
 
Richtar Lukáš
6:1, 6:3
 
 
 
Celerin Jan
2:6, 7:6, 6:4
 
Severa Karel
6:4, 6:1
 
Jašek David
6:3, 7:5
 
Zavadil Tomáš
6:3, 7:5
 
 
7:5, 6:3
 
Miškovský Adam
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: STŘEDA : SINGLY V 9 , DEBL PO 13
Počet účastníků23
NasazeníBH
Hudeček Petr 13012
Miškovský Adam 19812
Drška Vojtěch 3146
Musil Lukáš 4286
Richtar Lukáš 4326
Forman Max 4794
Vejšický Oldřich 5044
Lerbletier Jakub 5204
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 112052

Beneš Michal - Krejčík David
 
 
 
Musil Lukáš - Kurilla Matyáš
6:3, 6:3
 
Severa Karel - Lerbletier Jakub
6:2, 6:3
 
Richtar Lukáš - Nosek Jiří
6:4, 6:2
 
Miškovský Adam - Hoffmann Pavel
6:4, 4:6, 1:0
 
 
1:6, 6:3, 1:0
 
Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Počet dvojic6
NasazeníBH
Beneš Michal 15712
Kladiva Šimon 17912
Miškovský Adam 19812
Krejčík David 2159
Musil Lukáš 4286
Richtar Lukáš 4326
Vejšický Oldřich 5044
Lerbletier Jakub 5204
Kategorie : 4Součet BH: 65
Kódové číslo akce: 114052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bližňák Jaroslav15.06.1994TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jašek David06.06.2004Lob S.A. Bohnice, zs
Richtar Lukáš28.04.1976TK Ruzyně Praha
Houdek Martin12.10.1967TK Ruzyně Praha
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany
Forman Max27.02.2002Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Mikula Jakub23.06.2003TJ Sokol Vysočany
Lerbletier Jakub20.05.1993TO Bohemians Praha
Beneš Michal22.03.1976Baník Příbram
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Krejčík David14.12.1970LTC Rudná