Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
12.05.2019
14
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK PRECHEZA Přerov o.s. B
2:7
4:15
48:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kovář Adam
20
Hrubý Václav
25
1:6
6:3
6:3
13
12
2
1
1
0
2.
Drobný Jan
12
Machovský Benjamin
9
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
3.
Lapčáková Carmen
9
Barrow Tina Jolie
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Wlodyková Natálie
4
Minarovičová Nina
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Bartek David (H)
9
Rybka Jan
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Nosek Viktor
6
Rybka David
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Kovář Adam
Bartek David (H)
20
9
Hrubý Václav
Rybka Jan
25
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Drobný Jan
Nosek Viktor
12
6
Machovský Benjamin
Rybka David
9
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Lapčáková Carmen
Wlodyková Natálie
9
4
Barrow Tina Jolie
Minarovičová Nina
9
1
0:3
 
 
0
12
0
2
0
1
               
48
105
4
15
2
7

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá A

jméno
nar.
BH
1
Kovář Adam
21.11.2007
176
20
2
Havrlant Marek (H)
11.06.2007
627
9
3
Drobný Jan
20.01.2007
369
12
4
Bartek David (H)
07.11.2008
588
9
5
Lyčka Dalibor
03.07.2008
1219
4
6
Šebesta Michal (H)
10.12.2008
1492
4
7
Lazar Tomáš
26.02.2008
1492
4
8
Zoufalý Lukáš
08.08.2008
1373
4
9
Nosek Viktor
17.05.2007
979
6
10
Sýkora David
05.03.2008
1190
4
11
Hrbáč Pavel
01.06.2008
2094
1
12
Zajonc Lukáš
15.04.2009
2094
1
21
Lapčáková Carmen
05.06.2007
347
9
22
Knápková Tereza
12.02.2008
677
4
23
Wlodyková Natálie
26.07.2007
617
4
24
Polášková Adriana (H)
19.02.2007
652
4
25
Mališová Veronika
09.04.2008
1270
1
26
Nytrová Sofie
12.06.2009
1270
1
27
Martausová Sofie
30.06.2009
1270
1
28
Hýlová Nikol
20.09.2009
1270
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1