Český tenisový svaz

Lazar Tomáš

Datum narození:
26.02.2008
Platnost reg. do:
07.05.2021
Klub:
TJ SOKOL HRABŮVKA
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ TO Sokol Stará Bělá
1492 (4)
 
 
 
2020
TJ TO Sokol Stará Bělá
806 (6)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
06.06.2020, Sokol Bohumín(4) - TJ SOKOL HRABŮVKA(7)
1
2.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
20.06.2020, TJ SOKOL HRABŮVKA(7) - TK Slavia Orlová C(2)
1
3.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
27.06.2020, Tenisový klub Minerva Opava,z.s.(1) - TJ SOKOL HRABŮVKA(7)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
06.06.2020, Sokol Bohumín(4) - TJ SOKOL HRABŮVKA(7)
1
2.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
20.06.2020, TJ SOKOL HRABŮVKA(7) - TK Slavia Orlová C(2)
0
3.
Oblastní soutěž 2.třída skupina A
27.06.2020, Tenisový klub Minerva Opava,z.s.(1) - TJ SOKOL HRABŮVKA(7)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
, TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
07.06.2020, Městský tenisový klub Karviná A (1) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
21.06.2020, TJ SOKOL HRABŮVKA (7) - TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3)
12
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
28.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
, TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
07.06.2020, Městský tenisový klub Karviná A (1) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
21.06.2020, TJ SOKOL HRABŮVKA (7) - TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3)
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
28.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) - TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16