Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  21.-24.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Zajíčková Kateřina
 
 
 
Fořtová Kateřina
6:1, 6:1
 
Reifová Justýna
2:6, 6:4, 6:0
 
Kaslová Sofie
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Radová Sofie
 
Foldová Kateřina
6:1, 6:1
 
 
 
Stáňová Šárka
7:6 (6), 6:3
 
Slavíková Tereza
6:2, 6:4
 
Stará Nina
6:1, 6:0
 
Střihavková Nela
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Irahola Natalie
 
Wolfgramm Sophia
6:0, 6:1
 
 
 
Jámborová Ema
6:3, 5:7, 6:2
 
Jelínková Adéla
6:0, 6:0
 
Holubová Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
 
7:6 (5), 3:6, 6:4
 
Jančarová Mariana
 
Vantuchová  Aneta
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Tvrzská Amélie
 
Staňková Laura
6:4, 2:6, 6:3
 
Miketová Nicoletta
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Steinbauer Julia
 
Havlíková Viktorie
6:1, 6:1
 
 
 
Drábová Sára
2:6, 6:3, 6:2
 
Cenklová Adriana
6:2, 6:2
 
Korencová Hana
2:6, 7:5, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Audy Sofie
 
Fialová Barbora
6:1, 6:2
 
 
 
 
7:6 (1), 6:1
 
Štochlová Karolína Berta
 
Říhová Tereza
7:6 (3), 6:3
 
Hadrabová Radka
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Tichá Julie
 
Nováková Františka
3:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Jusková Ema
6:3, 6:0
 
Tofi Satine
7:5, 6:1
 
Vernerová Sabina
6:2, 7:5
 
 
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Pichová Karolína
 
Košková Aneta
3:6, 6:0, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Krejčíková Viktorie
 
Latislavová Tereza
6:1, 6:2
 
Cajthamlová Eliška
6:1, 6:3
 
 
scr.
 
Filipová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků41
NasazeníBH
Zajíčková Kateřina 4730
Filipová Kateřina 6825
Tichá Julie 7325
Wolfgramm Sophia 7820
Nováková Františka 9220
Steinbauer Julia 10220
Irahola Natalie 10820
Havlíková Viktorie 11315
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 812239

Tichá Julie - Filipová Kateřina
 
 
 
Jámborová Ema - Tofi Satine
6:1, 6:1
 
Drábová Sára - Miketová Nicoletta
6:4, 0:6, 1:0 (10)
 
Stará Nina - Pichová Karolína
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Zajíčková Kateřina - Jelínková Adéla
 
Vantuchová  Aneta - Irahola Natalie
6:0, 6:1
 
 
 
Staňková Laura - Krejčíková Viktorie
6:3, 6:4
 
Datlová Tina - Štochlová Karolína Berta
6:2, 7:5
 
Cenklová Adriana - Holubová Eliška
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Jančarová Mariana - Vernerová Sabina
 
Fialová Barbora - Havlíková Viktorie
6:3, 1:6, 1:0 (11)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kaslová Sofie - Fořtová Kateřina
 
Hadrabová Radka - Střihavková Nela
6:2, 6:2
 
Tvrzská Amélie - Reifová Justýna
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:2
 
Audy Sofie - Nováková Františka
 
Foldová Kateřina - Jusková Ema
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Stáňová Šárka - Cajthamlová Eliška
 
Latislavová Tereza - Košková Aneta
6:4, 6:1
 
Polnicka Sofie - Slavíková Tereza
7:6 (4), 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Wolfgramm Sophia - Radová Sofie
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Zajíčková Kateřina 4730
Filipová Kateřina 6825
Tichá Julie 7325
Wolfgramm Sophia 7820
Nováková Františka 9220
Irahola Natalie 10820
Havlíková Viktorie 11315
Vantuchová Aneta 11715
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 814239

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slobodová Kamila16.08.2010LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polnicka Sofie17.02.2011TK Neridé