Český tenisový svaz

Nováková Františka

Datum narození:
16.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
273 (9)
 
 
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
92 (20)
692 (3)
 
 
2022-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
56 (1)
162 (9)
 
 
2022-L
LOB S.A. Bohnice, z.s.
95 (1)
154 (9)
 
 
2023-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
130 (12)
567 (3)
 
2023-L
Tenis Dobříš
 
177 (9)
642 (3)
 
2024-Z
Tenis Dobříš
 
103 (1)
475 (4)
 
2024-L
F.H.TK Dobřichovice
 
130 (1)
322 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11 - III. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš B
1
1.
19 - IV. třída G
27.04.2024 NT 01.05., TJ Višňová - Tenis Dobříš C
1
2.
19 - IV. třída G
25.05.2024 NT 02.06., Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B
0
3.
19 - IV. třída G
04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11 - III. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš B
1
1.
19 - IV. třída G
27.04.2024 NT 01.05., TJ Višňová - Tenis Dobříš C
1
2.
19 - IV. třída G
25.05.2024 NT 02.06., Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B
1
3.
19 - IV. třída G
04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
17.02.2024, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 800), K: 4/4

8>4 Salame, Drbalová - Nováková, Audy 2:6, 6:0, 1:0 (10)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
3
2.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., SPORT EDEN Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
2
2.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., SPORT EDEN Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7