Český tenisový svaz

Nováková Františka

Datum narození:
16.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2022
Klub:
LOB S.A. Bohnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
273 (9)
 
 
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
92 (20)
692 (3)
 
 
2022-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
56 (1)
162 (9)
 
 
2022-L
LOB S.A. Bohnice, z.s.
95 (1)
154 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
0
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Tenis Dobříš - Tenis Club Mokropsy
0
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš
1
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Wilson tenis centrum B - Tenis Dobříš
0
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Tenis Dobříš - Sportclub Řevnice z.s.
3
6.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
0
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Tenis Dobříš - Tenis Club Mokropsy
1
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš
1
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Wilson tenis centrum B - Tenis Dobříš
0
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Tenis Dobříš - Sportclub Řevnice z.s.
2
6.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
25.06.2022 NT 02.07., LTC Houšťka - Tenis Dobříš
0
2.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
28.05.2022 NT 05.06., Tenis Dobříš - Sportclub Řevnice, z.s.
0
3.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
07.05.2022 NT 15.05., WILSON Tenis Centrum - Tenis Dobříš
15
4.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
04.06.2022 NT 19.06., TK Neridé - Tenis Dobříš
0
5.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Tenis Dobříš
0
6.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
18.06.2022 NT 26.06., Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
9
1.
32 - I. třída A
30.04.2022 NT 08.05., Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
3
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
25.06.2022 NT 02.07., LTC Houšťka - Tenis Dobříš
9
2.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
28.05.2022 NT 05.06., Tenis Dobříš - Sportclub Řevnice, z.s.
9
3.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
07.05.2022 NT 15.05., WILSON Tenis Centrum - Tenis Dobříš
0
4.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
04.06.2022 NT 19.06., TK Neridé - Tenis Dobříš
0
5.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Tenis Dobříš
0
6.
31 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
18.06.2022 NT 26.06., Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
6
1.
32 - I. třída A
30.04.2022 NT 08.05., Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
2
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53