Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK PRECHEZA Přerov o.s.
Datum:  09.-13.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Kovačková Jana
 
 
 
Dihlová Nela
scr.
 
Fialová Barbora
6:3, 3:6, 6:1
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:3, 6:2
 
Dufková Viktorie
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Havelková Natálie
 
Piteráková Dominika
6:1, 6:1
 
 
 
Kalavská Karin
6:2, 6:3
 
Šuláková Bára
7:5, 6:1
 
Hönschová Josefína
6:3, 6:0
 
Přikrylová Kristýna
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Ďulíková Kristýna
 
Dostálová Christina
6:3, 6:1
 
 
 
Brodská Laura
6:2, 6:1
 
Vávrová Lucie
6:2, 6:2
 
Šmídová Karolína
6:4, 6:0
 
Staňková Laura
2:6, 6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Levinsky Gloria
 
Hrdličková Terezie
6:4, 6:0
 
 
 
Jelínková Adéla
6:2, 6:1
 
Jahnová Aneta
7:5, 1:6, 6:4
 
Schmidová Nina
6:2, 6:1
 
Hrdličková Adéla
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Dvořáková Sophie
 
Ploskuňáková Lucie
6:4, 6:2
 
 
 
Chocholová Sára
6:1, 6:0
 
Kohoutková Samantha
6:0, 6:1
 
Myslivcová Lucie
6:4, 6:2
 
Zaťko Melisa
7:5, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Filipová Kateřina
 
Wolfgramm Sophia
2:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Sněhotová Karolína
1:6, 6:2, 6:2
 
Kučerová Andrea
7:5, 7:5
 
Mrázová Vanesa
6:1, 6:1
 
Halfarová Eva
7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Marešová Sofie
 
Zajíčková Kateřina
7:6, 6:2
 
 
 
Bečičková Laura
6:3, 7:5
 
Nováková Viktória
6:3, 6:3
 
Jindrová Anna
7:5, 6:4
 
Palečková Tereza
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:0
 
Dřevojanová Eliška
 
Padrnosová Nela
6:4, 6:3
 
 
 
Krejčíková Viktorie
6:3, 6:2
 
Pěnčíková Tereza
3:6, 6:1, 6:2
 
Pohanková Adina
6:4, 6:2
 
Smékalová Barbora
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Svobodová Vanessa
 
Poznámka pořadatele: Úterý: finále dvouhry v 10:00 Kontakt: Pavel Vrána 774348618
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kovačková Jana 2345
Svobodová Vanessa 2945
Dostálová Christina 3235
Marešová Sofie 3335
Ďulíková Kristýna 3435
Dvořáková Sophie 4430
Ploskuňáková Lucie 4530
Zajíčková Kateřina 4730
Kategorie : 12Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 812074

Svobodová Vanessa - Dvořáková Sophie
 
 
 
Jelínková Adéla - Chocholová Sára
6:1, 6:1
 
Zaťko Melisa - Schmidová Nina
6:0, 7:5
 
Jančaříková Anna - Kučerová Andrea
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
Palečková Tereza - Padrnosová Nela
 
Zajíčková Kateřina - Dřevojanová Eliška
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
 
Kalavská Karin - Kohoutková Samantha
6:3, 6:0
 
Nováková Viktória - Šmídová Karolína
6:7, 6:3, 1:0 (8)
 
Staňková Laura - Krejčíková Viktorie
6:3, 6:3
 
Fialová Barbora - Pěnčíková Tereza
6:7, 6:4, 1:0 (5)
 
 
6:4, 6:3
 
Filipová Kateřina - Ploskuňáková Lucie
 
Sněhotová Karolína - Marešová Sofie
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
Vávrová Lucie - Hönschová Josefína
6:3, 6:3
 
Dřevojanová Anežka - Dufková Viktorie
6:3, 7:5
 
Bečičková Laura - Piteráková Dominika
6:0, 6:3
 
Myslivcová Lucie - Jahnová Aneta
0:6, 6:4, 1:0 (4)
 
 
6:3, 6:1
 
Ďulíková Kristýna - Dostálová Christina
 
Havelková Natálie - Pohanková Adina
6:3, 6:3
 
 
 
Brodská Laura - Miškovský Nathalie Charlize
6:2, 6:0
 
Přikrylová Kristýna - Dihlová Nela
6:3, 6:3
 
Bukalová Adriana - Hrdličková Terezie
6:2, 6:2
 
Smékalová Barbora - Šuláková Bára
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Levinsky Gloria - Kovačková Jana
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Kovačková Jana 2345
Svobodová Vanessa 2945
Dostálová Christina 3235
Marešová Sofie 3335
Ďulíková Kristýna 3435
Dvořáková Sophie 4430
Ploskuňáková Lucie 4530
Zajíčková Kateřina 4730
Kategorie : 12Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 814074

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Skořepová Isabela17.02.2009TK Znojmo
Hladíková Emma19.03.2010TK Hlinsko
Hujíková Agáta30.04.2011TK Zlín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novotná Sára Anna22.05.2011TJ TO Sokol Stará Bělá
Bukalová Adriana30.11.2010SK Tenis Tišnov