Český tenisový svaz

Hönschová Josefína

Datum narození:
25.03.2010
Platnost reg. do:
11.11.2023
Klub:
TK Gymnázium Uničov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Gymnázium Uničov
230 (12)
 
 
 
2022
TK Gymnázium Uničov
66 (20)
376 (4)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.09.2021, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.09.2021, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 300), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.09.2021, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

30
2
11.09.2021, Tecnifibre cup

TK Havířov, z.s. (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
30/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.09.2021, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
2
11.09.2021, Tecnifibre cup

TK Havířov, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
19.06.2021, TK Milo Olomouc C - TK Gymnázium Uničov
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
26.06.2021, TK Gymnázium Uničov - Sokol Zábřeh
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
19.06.2021, TK Milo Olomouc C - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
26.06.2021, TK Gymnázium Uničov - Sokol Zábřeh
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2021, SK LAMA o.s. A - TK Gymnázium Uničov
4
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2021, TK Mohelnice, z.s. - TK Gymnázium Uničov
6
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2021, TK Gymnázium Uničov - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2021, SK LAMA o.s. A - TK Gymnázium Uničov
3
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2021, TK Mohelnice, z.s. - TK Gymnázium Uničov
4
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2021, TK Gymnázium Uničov - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17