Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  Beskydský tenisový klub
Datum:  13.-17.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Dujka Dominik
 
 
 
Jaroš Vojta
6:0, 6:1
 
Pařízek Tomáš
6:2, 6:0
 
Dvořáček David
6:2, 6:4
 
Šipula David
7:6 (4), 6:0
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Dufek Pavel Oliver
 
Robenek Štěpán
6:2, 5:7, 6:1
 
 
 
Dvořák Jakub
6:0, 6:1
 
Tichý Filip
3:6, 6:2, 6:2
 
Smolík David
5:7, 7:5, 6:0
 
Barina Václav
6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:1
 
Köhler Matěj
 
Vágner Dominik
3:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Svoboda Josef
6:1, 6:0
 
Orlita Josef Sebastian
6:1, 7:5
 
Mohamed Rahman
7:5, 6:1
 
Drlík David
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Šimek Kristián
 
Havel Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Kašpárek Tomáš
6:4, 6:1
 
Krisman Vojtěch
6:0, 6:1
 
Kabrhel Šimon
3:6, 6:2, 6:1
 
Mandelík Michal
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Syryčanský Adam
 
Svoboda Patrik
6:4, 7:5
 
 
 
Mikeš Marek
6:2, 6:2
 
Záhornický Matyáš
7:6 (1), 6:1
 
Šnorich Matias
6:0, 6:3
 
Palacký Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Kliment Matúš
 
Techlovský Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Dufek Šimon
6:2, 6:4
 
Doležal David
0:6, 6:2, 6:3
 
Veškrna Tomáš
6:1, 7:5
 
Salivar Sebastian
6:3, 6:3
 
 
6:3, 4:6, 6:1
 
Rakouš Michal
 
Novák Matěj
6:2, 2:6, 6:4
 
 
 
Jányš Albert
6:1, 6:1
 
Kačín Ondřej
6:1, 6:2
 
Zeman Patrik
2:0, scr.
 
Tomica Daniel
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Laššan Radek
 
Fencl Tomáš
6:3, 6:7 (5), 7:6 (6)
 
 
 
Buba Alexej
6:1, 6:2
 
Jourdren Philippe
6:4, 6:3
 
Rybka Jan
6:3, 4:6, 6:4
 
Motal Jan
6:1, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Kreysa Jan
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír
Počet účastníků48
NasazeníBH
Dujka Dominik 1760
Kreysa Jan 1960
Rakouš Michal 3445
Vágner Dominik 3645
Syryčanský Adam 3745
Svoboda Patrik 4035
Köhler Matěj 4135
Novák Matěj 4335
Kategorie : 13Součet BH: 360
Kódové číslo akce: 712211

Dujka Dominik - Kreysa Jan
 
 
 
Smolík David - Kašpárek Tomáš
6:0, 6:1
 
Dvořák Jakub - Tichý Filip
6:3, 6:4
 
Dvořáček David - Klar Dominik
6:3, 6:3
 
Laššan Radek - Dufek Šimon
6:3, 6:4
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Franc Jakub - Svoboda Patrik
 
Köhler Matěj - Šimek Kristián
6:0, 6:0
 
 
 
Tomica Daniel - Palacký Jakub
6:1, 6:7 (10), 1:0 (4)
 
Buba Alexej - Rybka Jan
0:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Mohamed Rahman - Kačín Ondřej
7:6 (1), 3:6, 1:0 (12)
 
Mandelík Michal - Doležal David
3:6, 6:1, 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:4
 
Syryčanský Adam - Šipula David
 
Fencl Tomáš - Dufek Pavel Oliver
6:1, 6:2
 
 
 
Kabrhel Šimon - Drlík David
6:7 (4), 6:1, 1:0 (6)
 
Krisman Vojtěch - Svoboda Josef
6:1, 6:0
 
Pařízek Tomáš - Veškrna Tomáš
6:1, 6:2
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Rakouš Michal - Robenek Štěpán
 
Kliment Matúš - Havel Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Techlovský Tomáš - Jourdren Philippe
6:1, 6:0
 
Salivar Sebastian - Mikeš Marek
7:6 (5), 6:1
 
Barina Václav - Jaroš Vojta
6:4, 7:5
 
Zeman Patrik - Ucher Leonard
7:6 (5), 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír
Počet dvojic24
NasazeníBH
Dujka Dominik 1760
Kreysa Jan 1960
Rakouš Michal 3445
Vágner Dominik 3645
Syryčanský Adam 3745
Svoboda Patrik 4035
Köhler Matěj 4135
Novák Matěj 4335
Kategorie : 13Součet BH: 360
Kódové číslo akce: 714211

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Papavasiliu Nikolaos11.08.2009TK Havířov, z.s.
Linhart Adam19.06.2009Sportovní centrum Linhart

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Franc Jakub26.06.2009TK SC OSTRAVA