Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  19.-22.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Vágner Dominik
 
 
 
Koutník Tomáš
7:5, 6:0
 
Trunečka Tomáš
6:2, 6:0
 
Štěpánek Adam
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Ježek Vojtěch
 
VAVERKA DAN
6:1, 6:2
 
 
 
Štěpánek Kryštof
7:5, 6:3
 
Dvořák Jakub
6:4, 6:4
 
Koc Rafael
6:3, 6:1
 
Lovas Vít
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Motal Jan
 
Šuda Štěpán
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Manhart Jakub
6:0, 6:1
 
Gerišer David
6:4, 3:6, 6:2
 
Kovárník Vojtěch
6:3, 6:3
 
Venc Tomáš
6:4, 7:6 (4)
 
 
6:2, 6:2
 
Mikeš Marek
 
Lošák Petr
6:1, 6:2
 
 
 
Horáček Filip
7:5, 7:5
 
Knoll Sebastian
6:2, 6:0
 
Kvapil Antonín
6:7 (2), 6:0, 6:2
 
Palacký Jakub
6:0, 6:1
 
 
3:6, 6:1, 6:2
 
Veškrna Tomáš
 
Šmíd Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Michel Maxim
7:6 (2), 6:1
 
Hovorka Hugo
6:2, 6:1
 
Štěpánek Adam
6:2, 6:2
 
Hoffmann Adrien Joel
6:3, 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Pelikán Tomáš
 
Kovář Josef
6:4, 6:0
 
 
 
Sviták Matěj
6:1, 6:1
 
Hrubeš Jakub
6:0, 6:0
 
Klar Dominik
6:0, 6:3
 
Hanzal Šimon
6:4, 2:6, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Dufek Pavel Oliver
 
Maršík Matyáš
6:2, 6:1
 
 
 
LUKŠ PATRIK
6:0, 6:0
 
Jaroš Vojta
1:0, scr.
 
Rousek Jonáš
6:1, 6:3
 
Drul Matvij
6:1, 6:0
 
 
6:3, 3:6, 6:1
 
Záhornický Matyáš
 
Slavík  Jakub
6:2, 7:5
 
 
 
Dorazil Tadeáš
6:2, 6:0
 
 
 
Volín Vojtěch
7:6 (5), 6:0
 
Michna Gabriel
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Fencl Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků46
NasazeníBH
Vágner Dominik 3645
Fencl Tomáš 4735
Šuda Štěpán 6330
Dufek Pavel Oliver 6430
Motal Jan 7430
Maršík Matyáš 9425
Šmíd Martin 10125
Veškrna Tomáš 10125
Kategorie : 10Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 712123

Vágner Dominik - Rakouš Michal
 
 
 
Koutník Tomáš - Hoffmann Adrien Joel
6:1, 6:0
 
Palacký Jakub - Hanzal Šimon
6:4, 6:1
 
Jaroš Vojta - Michna Gabriel
6:0, 6:1
 
 
 
Dvořák Jakub - Rousek Jonáš
6:3, 7:5
 
 
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:2, 6:4
 
 
 
Gerišer David - Dorazil Tadeáš
6:0, 6:0
 
 
 
Lošák Petr - Slavík  Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Kovář Josef - Ježek Vojtěch
7:5, 6:4
 
 
 
Volín Vojtěch - Klar Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Mikeš Marek - Maršík Matyáš
6:1, 6:1
 
 
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:2, 6:3
 
Manhart Jakub - Drul Matvij
6:2, 6:2
 
Šmíd Martin - Fencl Tomáš
6:0, 7:5
 
 
 
Štěpánek Adam - Kvapil Antonín
6:3, 6:1
 
 
 
Lovas Vít - Sviták Matěj
2:6, 7:6 (6), 1:0 (4)
 
 
 
Pelikán Tomáš - VAVERKA DAN
6:0, 6:0
 
Horáček Filip - Hovorka Hugo
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Šuda Štěpán - Dufek Pavel Oliver
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program na úterý: začátek čtyřher NB 13:00. Finále ve středu 21.7. NB 13:00
Počet dvojic19
NasazeníBH
Rakouš Michal 3445
Vágner Dominik 3645
Fencl Tomáš 4735
Šuda Štěpán 6330
Dufek Pavel Oliver 6430
Motal Jan 7430
Maršík Matyáš 9425
Šmíd Martin 10125
Kategorie : 11Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 714123

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štefaník Antonín02.04.2011Pliskova Tennis Academy, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rakouš Michal19.08.2010TK AGROFERT Prostějov