Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2021
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  07.-11.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Krejčí Tomáš
 
 
 
Witoš Ondřej
6:1, 6:1
 
Výtisk Antonín
6:4, 6:4
 
Bury Lukasz
6:0, 6:3
 
Barina Václav
6:4, 1:6, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Vomela Tomáš
 
Fencl Tomáš
6:3, 6:0
 
 
 
Smolík David
4:6, 6:3, 6:2
 
Šmíd Martin
6:1, 6:3
 
Šipula David
6:3, 6:4
 
Mandelík Michal
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Rakouš Michal
 
Papavasiliu Nikolaos
6:4, 6:1
 
 
 
Slováček Martin
6:4, 7:5
 
Moravec Nicolas
6:2, 6:4
 
Klar Dominik
1:6, 7:5, 6:1
 
Krisman Vojtěch
7:5, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Novák Matěj
 
Robenek Štěpán
6:3, 6:0
 
 
 
Drlík David
6:1, 6:3
 
Rybka Jan
4:6, 6:1, 6:1
 
Palacký Jakub
6:3, 6:4
 
Orság Štěpán
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Fedor Jakub
 
Köhler Matěj
6:3, 6:3
 
 
 
Šnorich Matias
6:1, 6:2
 
Maršík Matyáš
6:1, 6:2
 
Buba Alexej
4:6, 6:2, 6:4
 
Lošák Petr
6:1, 6:3
 
 
7:6 (3), 7:5
 
Dufek Pavel Oliver
 
Šimek Kristián
6:2, 6:3
 
 
 
Perůtka Matyáš
7:6 (3), 7:6 (1)
 
Němec Adam
7:6 (3), 6:2
 
Salivar Sebastian
6:1, 6:0
 
Kačín Ondřej
6:3, 6:7 (5), 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Wirgler Tomáš
 
Syryčanský Adam
6:3, 7:5
 
 
 
Tomica Daniel
6:0, 6:1
 
Mikeš Marek
6:2, 7:6 (1)
 
Pšeničnyj Dmitrij
scr.
 
Havel Tomáš
4:6, 6:2, 6:1
 
 
6:2, 4:6, 7:6 (0)
 
Techlovský Tomáš
 
Kliment Matúš
6:3, 6:3
 
 
 
Jourdren Philippe
6:2, 6:0
 
Franc Jakub
6:3, 6:3
 
Kabrhel Šimon
3:6, 6:0, 6:4
 
Kašpárek Tomáš
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Dujka Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krejčí Tomáš 960
Dujka Dominik 1760
Wirgler Tomáš 2545
Papavasiliu Nikolaos 2945
Rakouš Michal 3445
Fedor Jakub 3545
Syryčanský Adam 3745
Köhler Matěj 4135
Kategorie : 13Součet BH: 380
Kódové číslo akce: 712020

Dujka Dominik - Wirgler Tomáš
 
 
 
Kabrhel Šimon - Moravec Nicolas
6:1, 6:1
 
Tomica Daniel - Slováček Martin
6:2, 6:1
 
Witoš Ondřej - Mohamed Rahman
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Drlík David - Robenek Štěpán
6:2, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Papavasiliu Nikolaos - Vomela Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Kačín Ondřej - Hájek Petr
6:1, 6:3
 
Mandelík Michal - Klar Dominik
6:2, 6:3
 
Palacký Jakub - Výtisk Antonín
6:3, 6:2
 
Němec Adam - Franc Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Köhler Matěj - Šimek Kristián
 
Šmíd Martin - Fencl Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
Jourdren Philippe - Dufek Pavel Oliver
6:4, 6:3
 
Salivar Sebastian - Mikeš Marek
7:5, 7:6 (6)
 
Lošák Petr - Šipula David
6:0, 4:6, 1:0 (0)
 
Techlovský Tomáš - Perůtka Matyáš
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Rakouš Michal - Fedor Jakub
 
Havel Tomáš - Kliment Matúš
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Buba Alexej - Bury Lukasz
6:3, 6:4
 
Pšeničnyj Dmitrij - Maršík Matyáš
6:3, 6:4
 
Kašpárek Tomáš - Smolík David
6:2, 3:6, 1:0 (6)
 
Barina Václav - Šnorich Matias
6:3, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Krejčí Tomáš - Novák Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Krejčí Tomáš 960
Dujka Dominik 1760
Wirgler Tomáš 2545
Papavasiliu Nikolaos 2945
Rakouš Michal 3445
Fedor Jakub 3545
Köhler Matěj 4135
Novák Matěj 4335
Kategorie : 13Součet BH: 370
Kódové číslo akce: 714020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jányš Albert04.03.2009TK TENNISPOINT FM