Český tenisový svaz

Bury Lukasz

Datum narození:
03.01.2011
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022
TK Slavia Orlová
147 (15)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
05.06.2021, TK Slavia Orlová A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
0
2.
Oblastní přebor skupina A
19.06.2021, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Slavia Orlová A
0
3.
Oblastní přebor skupina A
26.06.2021, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
05.06.2021, TK Slavia Orlová A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
0
2.
Oblastní přebor skupina A
19.06.2021, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Slavia Orlová A
0
3.
Oblastní přebor skupina A
26.06.2021, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
31.07.2021

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

32>16 Bury Lukasz- Hašek Jiří6:0, 4:0, scr.
16>8 Tichý Filip- Bury Lukasz7:5, 6:1
získané body: 7 b.
31.07.2021

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

8>4 Bury, Hašek - Konderla, Prstecký 6:0, 7:5
4>2 Tichý, Dvořák - Bury, Hašek 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
07.08.2021

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

16>8 Bury Lukasz- Vala Max6:0, 6:0
8>4 Bury Lukasz- Kuldánek Jiří6:2, 6:0
4>2 Mandelík Michal- Bury Lukasz2:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
07.08.2021

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

4>2 Výtisk, Bury - Prstecký, Konderla 6:0, 6:1
2>1 Kuldánek, Mandelík - Výtisk, Bury 7:6, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, TK Slavia Orlová A - Městský tenisový klub Karviná
4
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Slavia Orlová A
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, TK Slavia Orlová A - Městský tenisový klub Karviná
0
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Slavia Orlová A
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9