Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  Pliskova Tennis Academy-Říčany
Datum:  19.-23.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Foldová Kateřina (1)
 
 
 
Gottvaldová Anna
6:3, 6:2
 
Janoviaková Renata
6:4, 6:3
 
Přikrylová  Valentýna
7:5, 6:4
 
 
 
Kučerová Eliška (10)
6:2, 6:0
 
 
 
Latislavová Tereza (9)
scr.
 
 
 
Jiráková Sofie
6:4, 6:4
 
Šuláková Bára
6:3, 7:5
 
Veberová Nikola
6:4, 3:6, 6:2
 
Slavíková Tereza
6:2, 6:3
 
Bukalová Adriana (5)
scr.
 
 
 
Dřevojanová Anežka (4)
6:3, 3:6, 6:4
 
 
 
Ulrychová Sofie
6:1, 6:0
 
Slobodová Kamila
7:6, 3:6, 6:3
 
Hugová Kateřina
6:1, 6:4
 
Polnicka Sofie
6:3, 6:3
 
Reifová Justýna (11)
6:2, 6:1
 
 
 
Jelínková Adéla (13)
6:2, 1:0, scr.
 
 
 
Drábová Sára
6:4, 6:1
 
Svoboda Adéla
7:6, 3:6, 6:4
 
Hadrabová Radka
4:6, 7:6, 6:1
 
Koutníková Bára
6:2, 6:1
 
Pěnčíková Tereza (8)
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Farajpourova Aináz (7)
 
Chreneková Viktoria
6:0, 6:2
 
Kasperova Tereza
6:3, 6:4
 
Střihavková Nela
6:4, 6:2
 
Tofi Satine
5:7, 6:0, 7:5
 
 
7:5, 6:0
 
Cenklová Adriana (12)
 
 
6:3, 7:5
 
Klusáčková Barbora (16)
 
 
scr.
 
Krajíčková Nela
 
Pacltová  Magdaléna
6:1, 6:3
 
Ivanová Stella
6:3, 5:7, 6:1
 
 
6:0, 7:5
 
Havlíková Viktorie (3)
 
 
4:6, 6:1, 6:4
 
Tvrzská Amélie (6)
 
Miškovský Nathalie Charlize
7:5, 6:2
 
Flekalová Lucie
6:3, 6:1
 
Suchánková Nikol
6:4, 7:6
 
Michna Lisa
4:5, scr.
 
 
7:5, 6:2
 
Macura Nela (15)
 
 
6:2, 6:3
 
Šulcová Gabriela (14)
 
 
6:1, 6:4
 
Říhová Jitka
 
Zimová Lela
6:3, 7:5
 
Mecová Andrea
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Padrnosová Nela (2)
 
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence AV do 31.12.2026)
Poznámka pořadatele: zápas hráčky Krajíčkové skrečován kvůli chybně přečtené sms odhlášce; zápasy hráčky Bukalové skrečovány pro zranění při dohrávce předchozího turnaje; hráčka Michna se zranila během zápasu dvouhry; hráčka Jiráková skrečovala pro nevolnost; hráčka Jelínková skrečovala zápasy pro bolest zad

Hrací plán byl automaticky vylosován 19.04.2024 10:48:51
Fotografie:
vlevo vítězka, vpravo finalistka
Popis: vlevo vítězka, vpravo finalistka
Počet účastníků45
NasazeníBH
Foldová Kateřina 1835
Padrnosová Nela 2235
Havlíková Viktorie 3030
Dřevojanová Anežka 3525
Bukalová Adriana 3625
Tvrzská Amélie 4425
Farajpourova Aináz 4620
Pěnčíková Tereza 4720
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 612001

Bukalová Adriana - Padrnosová Nela (1)
 
 
 
Drábová Sára - Reifová Justýna
scr.
 
Klusáčková Barbora - Hadrabová Radka
7:6, 7:6
 
Pacltová  Magdaléna - Polnicka Sofie
6:3, 4:6, 1:0
 
 
 
Dřevojanová Anežka - Ivanová Stella
6:1, 6:2
 
 
 
Pěnčíková Tereza - Tvrzská Amélie (4)
6:2, 6:4
 
 
 
Šulcová Gabriela - Kučerová Eliška
6:7, 7:5, 1:0
 
 
 
Ulrychová Sofie - Flekalová Lucie
6:2, 1:6, 1:0
 
 
 
Miškovský Nathalie Charlize - Slavíková Tereza
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Šuláková Bára - Macura Nela
 
 
6:0, 4:6, 1:0
 
Veberová Nikola - Koutníková Bára
 
 
6:4, 6:3
 
Jiráková Sofie - Michna Lisa
 
 
scr.
 
Farajpourova Aináz - Havlíková Viktorie (3)
 
 
6:1, 6:1
 
Pavlisková Viktorie - Hugová Kateřina
 
 
6:0, 6:0
 
Jelínková Adéla - Cenklová Adriana
 
 
scr.
 
Zimová Lela - Střihavková Nela
 
 
7:6, 1:6, 1:0
 
Foldová Kateřina - Latislavová Tereza (2)
 
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence AV do 31.12.2026)

Hrací plán byl automaticky vylosován 20.04.2024 13:22:42
Fotografie: