Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Oáza Říčany
Datum:  26.-29.11.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Dvořáková Sophie (1)
 
 
 
Janoušová Adéla
6:0, 6:0
 
Latislavová Tereza
6:3, 6:3
 
Vedralová Laura
6:1, 6:1
 
 
 
Holubová Eliška (15)
6:1, 6:1
 
 
 
Padrnosová Nela (14)
6:1, 6:4
 
 
 
Teiralová Adéla
6:2, 6:4
 
 
 
Zimová Lela
6:3, 7:6
 
Cenklová Adriana
3:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Řezáčová Štěpánka (6)
6:3, 7:5
 
 
 
Pírková Klára (3)
6:4, 6:2
 
 
 
Archmannová  Emma
6:3, 6:0
 
Farajpourova Aináz
6:3, 6:1
 
Tofi Satine
6:4, 5:7, 1:0 (6)
 
 
 
Malá Kristýna (12)
6:0, 6:0
 
 
 
Audy Sofie (13)
6:4, 6:7, 1:0 (8)
 
 
 
Filipová Kateřina
6:2, 6:2
 
 
 
Havelková Natálie
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Chlumská Laura
6:2, 7:5
 
Tichá Julie (8)
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Vokrojová Barbora (5)
 
Miketová Nicoletta
6:2, 6:2
 
Dvořáková Denisa
6:1, 3:6, 1:0 (4)
 
 
6:2, 6:0
 
Stibůrková Lucie
 
 
6:2, 6:1
 
Zběhlíková Ema (11)
 
 
6:4, 6:4
 
Štochlová Karolína Berta (10)
 
 
6:2, 6:3
 
Frühaufová Nela
 
Vantuchová  Aneta
6:1, 6:0
 
Radová Sofie
6:1, 7:5
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (4)
 
Kovar Nicol (4)
 
 
6:0, 6:4
 
Benetková Jessica (7)
 
Vávrová Lucie
6:3, 6:3
 
Fialová Barbora
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Makovcová Adéla
 
 
7:6, 6:4
 
Irahola Natalie (9)
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
Hönigová Adéla (16)
 
 
6:3, 6:2
 
Foldová Kateřina
 
Palečková Tereza
6:3, 6:4
 
Kasperova Tereza
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Meszárošová Elly (2)
 
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence B do 31.12.2026)

Hrací plán byl automaticky vylosován 25.11.2022 18:14:47
Počet účastníků40
NasazeníBH
Dvořáková Sophie 2830
Meszárošová Elly 5625
Pírková Klára 6025
Kovar Nicol 6125
Vokrojová Barbora 7620
Řezáčová Štěpánka 7820
Benetková Jessica 8020
Tichá Julie 8120
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 602002

Kovar Nicol - Dvořáková Sophie (1)
 
 
 
Kasperova Tereza - Tofi Satine
6:1, 6:1
 
Janoušová Adéla - Audy Sofie
6:2, 6:2
 
Chlumská Laura - Havelková Natálie
6:3, 7:6
 
 
 
Zběhlíková Ema - Hönigová Adéla (6)
6:4, 6:4
 
 
 
Marešová Beata - Kovačková Jana (4)
5:7, 6:4, 1:0 (2)
 
 
 
Fialová Barbora - Padrnosová Nela
6:2, 6:2
 
Řezáčová Štěpánka - Farajpourova Aináz
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
Zimová Lela - Ulich Viktorie
6:0, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
Benetková Jessica - Teiralová Adéla (5)
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Štochlová Karolína Berta - Foldová Kateřina (8)
 
 
6:4, 6:2
 
Stibůrková Lucie - Miketová Nicoletta
 
Latislavová Tereza - Makovcová Adéla
6:3, 6:1
 
Vantuchová  Aneta - Radová Sofie
7:5, 7:6
 
 
6:4, 6:4
 
Meszárošová Elly - Irahola Natalie (3)
 
 
6:0, 6:3
 
Palečková Tereza - Malá Kristýna (7)
 
 
6:3, 5:7, 1:0 (6)
 
Filipová Kateřina - Vávrová Lucie
 
Archmannová  Emma - Dvořáková Denisa
6:0, 6:1
 
Cenklová Adriana - Holubová Eliška
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Pírková Klára - Vokrojová Barbora (2)
 
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence B do 31.12.2026)

Hrací plán byl automaticky vylosován 26.11.2022 15:20:03
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kovačková Jana 1335
Dvořáková Sophie 2830
Meszárošová Elly 5625
Pírková Klára 6025
Kovar Nicol 6125
Vokrojová Barbora 7620
Řezáčová Štěpánka 7820
Benetková Jessica 8020
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 604002

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovačková Jana13.06.2010TK Sparta Praha