Český tenisový svaz

Malá Kristýna

Datum narození:
07.05.2009
Platnost reg. do:
30.09.2025
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK HAMR, z.s.
519 (6)
 
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
218 (12)
 
 
 
2022-Z
SK HAMR, z.s.
167 (1)
191 (6)
 
 
2022-L
SK HAMR, z.s.
253 (1)
144 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
08.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
0
3.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
08.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
0
3.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

20
2
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

0
3
18.12.2021, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

30
4
27.12.2021, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 8/8

22
5
08.01.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

0
6
15.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
7
05.02.2022, Zruč Winter Cup 2022

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 600), K: 8/8

0
8
12.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
9
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
10
26.02.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
05.03.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

10
12
12.03.2022

LTK Liberec (B - 600), K: 8/8

0
13
01.07.2022, Turnaj B

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
14
05.07.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

0
15
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
16
13.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

20
17
21.07.2022, SNAUWAERT CUP BRNO

TK Brno - Chrlice (B - 400), K: 8/8

0
18
23.07.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

20
19
30.07.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

22
20
04.08.2022, Podřípský pohár

TK Roudnice n.L. (B - 400), K: 8/8

0
21
25.08.2022, B - Praha - SK HAMR

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

22
22
03.09.2022, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
23
16.09.2022

Tenis Dobříš (B - 400), K: 8/8

16
24
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
25
12.08.2022, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 12/12

24
26
09.09.2022, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 500), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
248/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

7
2
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

7
3
18.12.2021, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

15
4
27.12.2021, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 8/8

16
5
08.01.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

10
6
15.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
7
05.02.2022, Zruč Winter Cup 2022

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 600), K: 8/8

16
8
12.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
9
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

8
10
26.02.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
05.03.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

15
12
12.03.2022

LTK Liberec (B - 600), K: 8/8

16
13
01.07.2022, Turnaj B

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
14
05.07.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

0
15
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

45
16
13.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
17
21.07.2022, SNAUWAERT CUP BRNO

TK Brno - Chrlice (B - 400), K: 8/8

0
18
23.07.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
19
30.07.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

16
20
04.08.2022, Podřípský pohár

TK Roudnice n.L. (B - 400), K: 8/8

16
21
25.08.2022, B - Praha - SK HAMR

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
22
03.09.2022, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
23
16.09.2022

Tenis Dobříš (B - 400), K: 8/8

0
24
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
25
12.08.2022, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 12/12

0
26
09.09.2022, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 500), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
268/26

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0