Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  11.-13.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Dujka Dominik (1)
 
 
 
Mlčůch Martin
6:2, 6:0
 
Šilinek Adam
4:6, 6:2, 6:1
 
Brtník Jan
6:1, 6:2
 
Dufek Šimon
6:0, 6:0
 
Řezanina Matyáš (14)
7:5, 6:3
 
Krška  Tomáš
scr.
 
Hloušek František (12)
6:4, 6:2
 
 
 
Veškrna Tomáš
6:3, 6:1
 
Chovanec Samuel
4:6, 6:3, 6:3
 
Šindelka Adam
6:0, 7:6 (2)
 
Bohatý Michal
6:1, 6:1
 
Merta Jakub (8)
7:6 (7), 6:0
 
 
 
Kuchař Saša (4)
6:3, 6:3
 
 
 
Nekut Antonín
6:0, 6:0
 
Majer Filip
6:2, 6:4
 
Přikryl Tomáš
6:1, 6:1
 
Sandecky David
6:1, 7:5
 
Ondrůšek Antonín (13)
7:5, 7:5
 
 
 
Bajgar Filip (16)
6:2, 6:4
 
 
 
Lyčka Teodor
2:6, 7:6 (6), 6:3
 
Všetečka Josef
6:1, 6:2
 
Vondráček Robert
6:0, 6:1
 
Prusenovský Jan
7:5, 6:4
 
Dufek Pavel Oliver (6)
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Laššan Radek (7)
 
Ferenc Ondřej
6:0, 6:1
 
Blažej Adam
6:2, 6:1
 
KOŠŤÁL Jakub
6:1, 6:2
 
Brtník Josef
6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:4, 6:4
 
Hlouch Sebastian (15)
 
Kij Samuel
7:6 (3), 6:1
 
Vomela Tomáš (10)
6:1, 6:0
 
Šimoník Max Oliver
6:1, 6:1
 
Klíma Matyáš
6:0, 6:1
 
Průdek Šimon
6:2, 6:2
 
Žák Martin
6:3, 7:6 (1)
 
 
6:3, 6:0
 
Fedor Jakub (3)
 
 
6:1, 4:0, scr.
 
Rakouš Michal (5)
 
Kuba Tomáš
6:1, 4:6, 6:0
 
Orlita Josef Sebastian
6:2, 6:4
 
Komárek Albert
6:1, 6:3
 
Ostravský Jiří
6:0, 6:0
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Remeš Martin (9)
 
VALOUCH Radim
6:4, 6:4
 
Kubát Jan (11)
6:1, 7:6 (2)
 
Bačík Matěj
6:4, 6:2
 
Doležal David
6:0, 6:0
 
Výmola Michal
6:2, 6:0
 
Vondráček Tomáš
7:5, 3:6, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Svoboda Josef (2)
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: skreč Krška - těžká nemoc 38° horečky půl hodiny po rozlosování, skreč Rakouš - natažená třísla
Počet účastníků51
NasazeníBH
Dujka Dominik 3725
Svoboda Josef 3925
Fedor Jakub 4625
Kuchař Saša 5820
Rakouš Michal 6420
Dufek Pavel Oliver 6620
Laššan Radek 7815
Merta Jakub 9415
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 512940

Dujka Dominik - Fedor Jakub (1)
 
 
 
Šindelka Adam - Bačík Matěj
6:0, 6:1
 
Komárek Albert - Mlčůch Martin
6:1, 6:0
 
Chovanec Samuel - Výmola Michal
6:0, 6:2
 
 
 
LUKŠ PATRIK - Hloušek František (8)
6:7 (1), 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Remeš Martin - Merta Jakub (4)
6:0, 6:1
 
 
 
Orlita Josef Sebastian - Bohatý Michal
2:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Majer Filip - Bajgar Filip
6:3, 6:4
 
Vondráček Robert - Brtník Jan
7:6 (2), 6:2
 
Sandecky David - Všetečka Josef
6:2, 6:4
 
Hlouch Sebastian - Ondrůšek Antonín (7)
6:4, 7:6 (1)
 
 
 
 
scr.
 
Kubát Jan - Veškrna Tomáš (6)
 
VALOUCH Radim - Ostravský Jiří
7:6 (6), 6:4
 
Blažej Adam - Šilinek Adam
2:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Dufek Šimon - Řezanina Matyáš
6:2, 6:3
 
Brtník Josef - Vondráček Tomáš
2:6, 6:2, 1:0 (3)
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (1)
 
Kuchař Saša - Dufek Pavel Oliver (3)
 
 
7:5, 3:6, 1:0 (8)
 
Vomela Tomáš - Laššan Radek (5)
 
 
6:4, 6:1
 
Doležal David - Prusenovský Jan
 
Klíma Matyáš - KOŠŤÁL Jakub
6:4, 6:2
 
Průdek Šimon - Kuba Tomáš
6:2, 6:1
 
 
6:1, 7:5
 
Rakouš Michal - Svoboda Josef (2)
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Dujka Dominik 3725
Svoboda Josef 3925
Fedor Jakub 4625
Kuchař Saša 5820
Rakouš Michal 6420
Dufek Pavel Oliver 6620
Laššan Radek 7815
Merta Jakub 9415
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 514940

Tisková PDF verze hracího plánu