Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Kraví Hora Brno open
Pořadatel:  TJ Kraví Hora Brno
Datum:  20.-22.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Remeš Martin (1)
 
 
 
Dvořák Jakub
6:1, 6:0
 
Vondráček Robert
7:6, 7:6
 
Kotek Dan
6:2, 6:0
 
 
 
Fuka Václav
6:0, 6:1
 
 
 
Žák Filip
6:3, 6:3
 
 
 
Eckhardt Matyas
6:0, 6:1
 
 
 
Němec Adam
6:1, 6:0
 
 
 
Doležal David (7)
7:6, 6:3
 
 
 
Ondrůšek Antonín (3)
6:1, 6:2
 
 
 
Majer Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Papajík Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Nekuda Tobiáš
6:0, 6:0
 
 
 
Všetečka Josef
6:3, 6:3
 
 
 
Kašparovský Nikola
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
Schneider František
6:2, 6:3
 
 
 
Brtník Josef (8)
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Vondráček Tomáš (6)
 
 
6:1, 6:1
 
Dvořák Lukáš
 
 
6:1, 4:6, 1:0 (5)
 
Rymeš Matěj
 
 
6:4, 6:0
 
Mrkvica Dominik
 
 
6:4, 6:2
 
Svoboda Jan
 
 
6:1, 6:3
 
Zmrzlý Tomáš
 
Králík Maximilian
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Brtník Jan
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Bajgar Filip (4)
 
 
scr.
 
Průdek Šimon (5)
 
 
6:0, 6:0
 
Suda Lubomír
 
 
6:1, 6:2
 
Vašina Marek
 
 
6:1, 6:2
 
Lyčka Teodor
 
 
6:2, 6:1
 
Žák Martin
 
 
6:0, 6:3
 
Matějek     Václav
 
Nekut Antonín
6:1, 6:0
 
Mandelík Michal
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Šuda Štěpán (2)
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 11:29:17
Počet účastníků35
NasazeníBH
Remeš Martin 10015
Šuda Štěpán 13812
Ondrůšek Antonín 1709
Bajgar Filip 1859
Průdek Šimon 1889
Vondráček Tomáš 2069
Doležal David 2159
Brtník Josef 2426
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 512012

Doležal David - Brtník Josef (1)
 
 
 
Lyčka Teodor - Papajík Jakub
7:6, 7:6
 
Rymeš Matěj - Nekut Antonín
6:0, 6:1
 
Němec Adam - Průdek Šimon (4)
6:2, 6:4
 
 
 
Kašparovský Nikola - Zmrzlý Tomáš
6:2, 6:0
 
 
 
Všetečka Josef - Svoboda Jan
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Vondráček Robert - Brtník Jan
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Vondráček Tomáš - Žák Filip (3)
 
Bajgar Filip - Majer Filip
6:0, 6:2
 
Kotek Dan - Žák Martin
2:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:0
 
Dvořák Jakub - Ondrůšek Antonín (2)
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 21.05.2022 12:39:42
Počet dvojic11
NasazeníBH
Ondrůšek Antonín 1709
Bajgar Filip 1859
Průdek Šimon 1889
Vondráček Tomáš 2069
Doležal David 2159
Brtník Josef 2426
Všetečka Josef 2456
Vondráček Robert 2516
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 514012

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jurda Mikuláš10.12.2008TJ Jiskra Strážnice