Název: | TJ Kraví Hora Brno open | Pořadatel: | TJ Kraví Hora Brno | Datum: | 20.-22.05. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Remeš Martin (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Robert | 7:6, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Kotek Dan | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fuka Václav | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Filip | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Eckhardt Matyas | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němec Adam | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal David (7) | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondrůšek Antonín (3) | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Majer Filip | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Papajík Jakub | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nekuda Tobiáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Všetečka Josef | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kašparovský Nikola | | 4:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schneider František | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brtník Josef (8) | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
Vondráček Tomáš (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Rymeš Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mrkvica Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
Svoboda Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zmrzlý Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Králík Maximilian | | | 4:6, 6:3, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Brtník Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bajgar Filip (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | scr. | |
| | | | | | |
Průdek Šimon (5) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Suda Lubomír | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vašina Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lyčka Teodor | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
Žák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Matějek Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Nekut Antonín | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Mandelík Michal | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šuda Štěpán (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 11:29:17 |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Remeš Martin | 100 | 15 | Šuda Štěpán | 138 | 12 | Ondrůšek Antonín | 170 | 9 | Bajgar Filip | 185 | 9 | Průdek Šimon | 188 | 9 | Vondráček Tomáš | 206 | 9 | Doležal David | 215 | 9 | Brtník Josef | 242 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 512012 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Jurda Mikuláš | 10.12.2008 | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|