Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  21.-23.05.
Věk. kategorie:  dorost
Židelová Viktorie (1)
 
 
 
Lebrušková Anna
6:1, 6:1
 
Kulíšková Nikola
6:2, 6:3
 
Bukvaldová Michaela
7:5, 6:2
 
 
 
Brožová Amélie (9)
6:3, 6:3
 
 
 
Prici Terezie (12)
6:2, 6:0
 
 
 
Nerudová Eliška
6:3, 6:2
 
Kuchařová Nela
scr.
 
Straková Ivana
1:6, 7:6, 7:5
 
Schneiderová Karin
6:7, 6:1, 6:0
 
Veselá Barbora (8)
6:0, 6:1
 
 
 
Wirglerová Simona (3)
6:4, 7:5
 
 
 
Dostálová Christina
6:4, 6:1
 
Sikorová Klára
6:0, 6:1
 
Šindelková Nela
6:0, 6:1
 
 
 
Paštiková Julie (13)
6:1, 6:3
 
 
 
Zourková Lucie (14)
6:4, 6:1
 
 
 
Mikulcová Nela
6:1, 6:0
 
Raušová Nikola
6:2, 6:3
 
Borovičková Nicol
6:2, 6:2
 
Koudelková Adriana
6:2, 6:3
 
Podškubková Klára (7)
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Řezníčková Natálie (5)
 
Štěpánková Tereza
6:3, 7:6
 
Boudová Valerie
7:5, 6:3
 
Hubáčková Karolína
6:3, 6:4
 
Vallová Valentina
6:0, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Chytilová Agatha (10)
 
 
6:4, 6:4
 
Stryková Justyna Anna (15)
 
 
6:0, 6:3
 
Sedláková Barbora
 
Havlová Natálie
6:1, 6:1
 
Dvořáčková Nicol
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Jantačová Elen (4)
 
 
7:5, 6:3
 
Temenugov Isabella (6)
 
Jurdová Beata
1:6, 6:4, 1:0, scr.
 
Skořepová Isabela
6:0, 6:3
 
Sokolová Marie
6:1, 6:1
 
Petečelová Valentina
6:3, 7:6
 
 
6:1, 6:2
 
Holubová Aneta (16)
 
 
7:6, 6:2
 
Zástěrová Lucie (11)
 
 
6:2, 6:4
 
Dvořáčková Anna
 
Dvořáková Natálie
6:1, 6:2
 
Ostravská Adéla
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Hanáková Denisa (2)
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2024)
Počet účastníků44
NasazeníBH
Židelová Viktorie 3420
Hanáková Denisa 4220
Wirglerová Simona 4620
Jantačová Elen 5215
Řezníčková Natálie 6115
Temenugov Isabella 6715
Podškubková Klára 7812
Veselá Barbora 8212
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 412940

Hanáková Denisa - Jantačová Elen (1)
 
 
 
Petečelová Valentina - Skořepová Isabela
6:3, 6:3
 
Zástěrová Lucie - Ostravská Adéla
6:4, 7:5
 
Mikulcová Nela - Bukvaldová Michaela
6:3, 6:4
 
 
 
Dvořáčková Nicol - Koudelková Adriana
6:3, 2:6, 1:0
 
 
 
Veselá Barbora - Brožová Amélie (4)
7:5, 3:6, 1:0
 
 
 
Prici Terezie - Borovičková Nicol
7:5, 3:6, 1:0
 
 
 
Boudová Valerie - Dvořáčková Anna
6:2, 6:3
 
 
 
Havlová Natálie - Podškubková Klára
2:6, 7:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Jurdová Beata - Kuchařová Nela
 
 
6:2, 7:5
 
Štěpánková Tereza - Sokolová Marie
 
 
6:3, 6:0
 
Chytilová Agatha - Zourková Lucie
 
 
6:1, 6:3
 
Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie (3)
 
 
6:0, 7:5
 
Dvořáková Natálie - Sedláková Barbora
 
 
6:3, 6:7, 1:0
 
Dostálová Christina - Hubáčková Karolína
 
Raušová Nikola - Sikorová Klára
7:5, 6:3
 
Stryková Justyna Anna - Šindelková Nela
7:6, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Židelová Viktorie - Temenugov Isabella (2)
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Židelová Viktorie 3420
Hanáková Denisa 4220
Wirglerová Simona 4620
Jantačová Elen 5215
Řezníčková Natálie 6115
Temenugov Isabella 6715
Podškubková Klára 7812
Veselá Barbora 8212
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 414940

Tisková PDF verze hracího plánu