Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  20.-24.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pávková Katrin (1)
 
 
 
Hladká Elen
6:0, 6:2
 
Kudrnáčová Eliška
6:1, 6:4
 
Kodešová Klára
6:4, 6:2
 
 
 
Janíčkovičová Nikol (11)
7:5, 6:3
 
 
 
Tomcová Štěpánka (16)
6:3, 6:1
 
 
 
Donald Natalie
6:2, 7:6
 
 
 
Švíglerová Pavla
6:4, 6:2
 
Těhníková Ester
3:6, 6:2, 6:0
 
Havlová Libuše (7)
6:1, 6:0
 
 
 
Zámečníková Kristina (4)
6:4, 6:1
 
 
 
Jirousková Karoline
6:1, 6:4
 
Šípková Agáta
6:0, 6:0
 
Šturcová Nikola
scr.
 
 
 
Zítková Karolína (13)
6:0, 6:0
 
 
 
Šmejdířová Josefína (10)
4:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Dolejší Eliška
6:2, 6:1
 
 
 
Nováková Erika
6:1, 6:1
 
Martincová Ester
6:3, 6:2
 
Paterová Natálie (5)
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Zikmundová Valérie (6)
 
Jiráková Julie
6:3, 2:6, 6:4
 
Šimková Barbara
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Nechvátalová Natálie
 
 
6:0, 6:2
 
Melicharová Kateřina (15)
 
 
6:4, 6:3
 
Prepslová Agáta (14)
 
 
6:2, 6:1
 
Roháčová Emma
 
Štěpánková  Klára
6:1, 6:1
 
Urbanova Berenika
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Látalová Adéla (3)
 
 
4:6, 7:6, 6:0
 
Junová Aneta (8)
 
Zikmundová Aneta
6:1, 6:3
 
Hrbková Lenka
614
 
 
6:4, 6:0
 
Heřmanová Tereza
 
 
5:7, 6:0, 6:4
 
Červenková Lucie (12)
 
 
1:6, 6:3, 6:1
 
Hajná Kateřina (9)
 
 
6:0, 7:5
 
Hůlková Amálie
 
Mlenská Sára
5:7, 6:1, 6:3
 
Kotaracova Silvie
6:3, 6:1
 
 
6:0, scr.
 
Syrová Natálie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Zelinka David (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Ječmínková se omluvila pro nemoc v pátek 20.5. ráno.
Počet účastníků40
NasazeníBH
Pávková Katrin 1830
Syrová Natálie 2625
Látalová Adéla 3025
Zámečníková Kristina 3920
Paterová Natálie 4120
Zikmundová Valérie 4920
Havlová Libuše 5415
Junová Aneta 6415
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 412800

Janíčkovičová Nikol - Látalová Adéla (1)
 
 
 
Hronová Kateřina - Martincová Ester
3:6, 6:4, 1:0
 
Kodešová Klára - Zikmundová Aneta
6:3, 6:0
 
Kotaracova Silvie - Palečková Tereza
6:3, 6:2
 
 
 
Mlenská Sára - Paterová Natálie (6)
6:0, 6:2
 
 
 
Hajná Kateřina - Junová Aneta (4)
6:3, 6:1
 
 
 
Štěpánková  Klára - Těhníková Ester
6:2, 1:6, 1:0
 
Jirousková Karoline - Hladká Elen
6:3, 7:5
 
Švíglerová Pavla - Šturcová Nikola
7:5, 7:5
 
 
 
Zikmundová Valérie - Nováková Erika (5)
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Zítková Karolína - Jiráková Julie (7)
 
 
7:5, 6:2
 
Kudrnáčová Eliška - Nechvátalová Natálie
 
Roháčová Emma - Prepslová Agáta
7:5, 6:3
 
Šípková Agáta - Rothe Julie
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Havlová Libuše - Šmejdířová Josefína (3)
 
 
6:3, 6:0
 
Donald Natalie - Melicharová Kateřina (8)
 
 
6:0, 6:2
 
Hůlková Amálie - Heřmanová Tereza
 
Hrbková Lenka - Dolejší Eliška
scr.
 
Urbanova Berenika - Šimková Barbara
6:1, 3:6, 1:0
 
 
6:3, 7:5
 
Červenková Lucie - Syrová Natálie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Zelinka David (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí 9:00: finále čtyřhry
Počet dvojic20
NasazeníBH
Syrová Natálie 2625
Látalová Adéla 3025
Paterová Natálie 4120
Zikmundová Valérie 4920
Havlová Libuše 5415
Junová Aneta 6415
Hajná Kateřina 6615
Šmejdířová Josefína 7415
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 414800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ječmínková Karolína16.03.2009TK Sparta Praha