Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 - odložené
Pořadatel:  SK HIT Hradec Králové z.s.
Datum:  21.-25.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Abeldinova Alla
 
 
 
Šílová Nela
6:2, 6:4
 
Heřmanová Barbora
6:1, 7:5
 
Drukerova Amelie Essie
6:0, 6:0
 
Malá Natálie
6:3, 7:6 (5)
 
 
6:3, 6:4
 
Davidová Natali
 
Davidová Natálie
6:2, 6:3
 
 
 
Nováková Veronika
6:2, 6:2
 
Jantačová Elen
7:5, 6:3
 
Zourková Lucie
6:0, 6:2
 
Heiderová Karolína
6:3, 1:6, 6:2
 
 
7:5, 7:5
 
Paterová Natálie
 
Hejtmánková Sára
7:5, 6:2
 
 
 
Žingorová Adéla
6:1, 4:0, scr.
 
Trinerová Darja
6:2, 6:2
 
Vavříková Adéla
6:0, 6:0
 
Valentová Karolina
6:4, 4:6, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Kajabová Klára
 
Poláková Tereza
7:6 (7), 6:1
 
 
 
Holubová Aneta
6:3, 6:3
 
Závišková Barbora
6:1, 7:5
 
Jelínková Barbora
6:2, 6:4
 
Pancová Julie
6:2, 2:6, 7:6 (2)
 
 
6:2, 6:2
 
Pobořilová Aneta
 
Zástěrová Lucie
6:4, 6:4
 
 
 
Bervid Victoria
7:5, 3:6, 6:2
 
Fuksová Natalie
6:0, 6:3
 
Kunitsyna Maria
6:2, 6:1
 
Navrátilová Magdalena
7:6 (2), 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Látalová Adéla
 
Hanáková Denisa
7:5, 6:0
 
 
 
Brožová Amélie
6:1, 7:5
 
Šalková Natálie
7:6 (4), 2:6, 6:4
 
Slováková Kamila
6:4, 6:3
 
Svobodová Klára
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Zámečníková Kristina
 
Michálková Barbora
6:2, 6:1
 
 
 
Tomcová Štěpánka
6:3, 6:4
 
Hajná Kateřina
6:2, 6:2
 
Odehnalová Nela
6:7 (3), 7:6 (2), 6:3
 
Temenugov Isabella
6:2, 3:6, 6:4
 
 
5:2, scr.
 
Rainke Natálie
 
Kubíková Lucie Marie
6:0, 6:1
 
 
 
Suchá Amy
6:2, 3:6, 6:3
 
Valdmannová Vendula
1:6, 6:1, 7:6 (1)
 
Machková Natálie
7:5, 6:1
 
Jandová Nela
6:2, 6:1
 
 
3:6, 6:1, 6:3
 
Hranáčová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Odehnalová skrečovala zápas pro bolest zápěstí. Hráčka Hejtmánková skrečovala zápas pro nevolnost.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Abeldinova Alla 1730
Hranáčová Kristýna 1930
Zámečníková Kristina 2130
Hejtmánková Sára 2525
Michálková Barbora 2925
Zástěrová Lucie 3720
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 412259

Abeldinova Alla - Zámečníková Kristina
 
 
 
Valdmannová Vendula - Suchá Amy
5:7, 6:4, 1:0 (5)
 
Vavříková Adéla - Křepinská Simona
7:5, 6:4
 
Brožová Amélie - Jantačová Elen
6:3, 7:6 (4)
 
Valentová Karolina - Zimanyi Ela
6:0, 6:3
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Zástěrová Lucie - Kajabová Klára
 
Paterová Natálie - Látalová Adéla
7:5, 6:2
 
 
 
Jelínková Barbora - Slováková Kamila
7:6 (12), 7:6 (2)
 
Šalková Natálie - Machková Natálie
6:4, 6:4
 
Heiderová Karolína - Malá Natálie
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Holubová Aneta - Prici Terezie
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Rainke Natálie - Poláková Tereza
 
Závišková Barbora - Hanáková Denisa
6:3, 6:3
 
 
 
Žingorová Adéla - Nováková Veronika
6:7 (3), 7:5, 1:0 (11)
 
Davidová Natálie - Bervid Victoria
6:4, 6:4
 
Svobodová Klára - Brabcová Sára
4:6, 7:6 (6), 1:0 (5)
 
 
 
 
scr.
 
Pobořilová Aneta - Kubíková Lucie Marie
 
Šílová Nela - Brožová Natálie
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
Hajná Kateřina - Belšánová Eva
6:4, 7:5
 
Heřmanová Barbora - Tomcová Štěpánka
6:1, 6:1
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
6:1, 6:1
 
Trinerová Darja - Drukerova Amelie Essie
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Hejtmánková Sára - Michálková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Svobodová skrečovala zápas z osobních důvodů.
Počet dvojic23
NasazeníBH
Abeldinova Alla 1730
Zámečníková Kristina 2130
Hejtmánková Sára 2525
Michálková Barbora 2925
Zástěrová Lucie 3720
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Davidová Natálie 4420
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 414259

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice
Borovičková Nicol09.04.2006TK Znojmo
Krejzová Andrea02.01.2004Severočeská tenisová o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bártová Natálie03.01.2005SK JC Sport Opava
Prici Terezie06.06.2007Jiskra Otrokovice