Český tenisový svaz
Název:
TS CUP
Datum:
23.-26.08.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
416177
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
68603 Staré Město
Tel. (1):
775701618
E-mail:
pstepanek@tenisslovacko.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky (sms) v neděli 22.8. mezi 16 a 18 h. 775701618
Losování po 18h v místě konání turnaje (Sportpark Rybníček Staré Město)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
 
14.06.2021 20:51:31
2.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
 
29.06.2021 16:27:43
3.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
50
20
 
 
09.08.2021 15:03:12
4.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
66
15
 
 
09.08.2021 15:26:26
5.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
12
 
 
15.08.2021 14:04:30
6.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
104
12
 
 
06.08.2021 21:37:25
7.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
106
12
 
 
15.08.2021 19:25:40
8.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
121
12
20
 
22.08.2021 11:20:43
9.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
 
20.08.2021 20:31:27
10.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
15.08.2021 14:03:28
11.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
 
25.04.2021 18:00:46
12.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
207
6
 
 
16.08.2021 14:27:24
13.
Sikorová Klára 25.10.2005 Sokol Brno Žabovřesky
241
6
 
 
19.06.2021 17:46:57
14.
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín
262
6
 
 
13.08.2021 11:41:03
15.
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice
272
6
62
 
13.05.2021 21:21:43
16.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
280
6
68
 
22.06.2021 16:30:33
17.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
293
6
153
 
03.08.2021 17:16:51
18.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
307
6
77
 
14.07.2021 21:30:22
19.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
310
4
163
 
23.05.2021 15:13:14
20.
Drášilová Terezie 14.07.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
333
4
166
 
16.08.2021 11:56:16
21.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
384
4
39
 
04.08.2021 09:11:01
22.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
389
4
136
 
07.07.2021 22:38:24
23.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
405
4
 
 
01.08.2021 21:47:22
24.
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice
412
4
170
 
17.08.2021 19:15:24
25.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
417
4
86
 
04.07.2021 14:13:37
26.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
437
4
41
 
16.08.2021 13:41:40
27.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
 
09.08.2021 13:59:30
28.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
455
4
100
 
20.08.2021 20:28:51
29.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
 
22.06.2021 08:28:10
30.
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice
550
3
254
 
06.08.2021 18:07:07
31.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
699
1
31
 
01.06.2021 12:26:02
32.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
699
1
259
 
01.07.2021 15:37:36
33.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
699
1
99
 
06.07.2021 11:55:54
34.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
699
1
151
 
18.08.2021 08:18:47
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
153
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2021 11:35:02
2.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
66
15
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 15:18:04
3.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
odhlášeno hráčem
05.08.2021 11:15:40
4.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
268
6
67
odhlášeno hráčem
09.08.2021 11:08:51
5.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
odhlášeno hráčem
11.08.2021 15:38:11
6.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
odhlášeno hráčem
12.08.2021 06:32:03
7.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
odhlášeno hráčem
12.08.2021 09:55:19
8.
Vágnerová Lucie Clara 01.08.2007 Tenis Ivančice z.s.
699
1
537
odhlášeno hráčem
14.08.2021 11:14:44
9.
Turková Ema 05.06.2007 TK Fatra Napajedla
699
1
439
odhlášeno hráčem
14.08.2021 16:23:27
10.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
IS: lhůta 5 dní
14.08.2021 19:45:04
11.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
336
4
42
odhlášeno hráčem
14.08.2021 19:54:50
12.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
odhlášeno hráčem
16.08.2021 07:58:14
13.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
97
12
19
odhlášeno hráčem
16.08.2021 10:42:34
14.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
odhlášeno hráčem
17.08.2021 06:49:26
15.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 11:36:51
16.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
72
15
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 11:39:37
17.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
15
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 16:22:45
18.
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice
350
4
208
odhlášeno hráčem
19.08.2021 06:38:43
19.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
699
1
125
odhlášeno hráčem
19.08.2021 19:00:17
20.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
197
9
176
odhlášeno hráčem
21.08.2021 14:51:48
21.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
108
12
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 15:19:17
22.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
odhlášeno hráčem
22.08.2021 07:35:02
23.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
481
4
337
odhlášeno hráčem
22.08.2021 11:15:35
24.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
odhlášeno pořadatelem
22.08.2021 16:28:42
25.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
odhlášeno hráčem
22.08.2021 17:50:53
26.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
114
12
 
odhlášeno hráčem
22.08.2021 17:52:21