Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
28.07-01.08.
Pořadatel:
TJ Baník Ostrava OKD (A - 500)
Kódové číslo:
416096
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Škerko Libor
Vančurova 24
71200 Ostrava 12
Tel. (1):
+420773745326
Tel. (3):
728479924
E-mail:
l.skerko@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitel soutěže: Svoboda Petr 728 479 924
Vrchní rozhodčí: Škerko Libor 773 745 326

UPOZORNĚNÍ:
Prezentace do kvalifikace proběhne osobně ve středu 28.7.2021 do 10:00!!!
Kvalifikace se odehraje na čtrnácti kurtech ve spolupráci s TK SC Ostrava.

Rozpis soutěže:

Kvalifikace (dvouhra)
Počet účastníků: 32
Prezentace: středa 28.7.2021, do 10:00 hodin

Hlavní soutěž (dvouhra)
Počet účastníků: 48
Prezentace do dvouhry:
středa 28.7.2021, do 10:00 hodin,
možno telefonicky(sms) na 773 745 326,

rozpis bude umístěn na internetu do 17.00

Prezentace čtyřhra čtvrtek 29.7.2021 do 14:00!!!!

Program čtvrtek 29.7.2021:

dvouhra: 1 a 2 kolo
čtyřhra: 1.kolo


Hrací systém:
Soutěž se řídí Soutěžním řádem ČTS platným od 1.10.2007, v platné znění.
Utkání dvouhry i čtyřhry jsou hrána na 2 vítězné sety, za stavu 6:6 v kterémkoliv setu následuje zkrácená hra,tie-break.
Používá se pravidlo No-AD u zápasů čtyřher, super tie-brear se používá u třetího setu u čtyřhry. No-Let se používá při všech zápasech


Z důvodu odhlášení nasazené hráčky Natálie Syrové z ČLTK Praha došlo ke změně v pavouku hlavní soutěže.
Vedení turnaje postupovalo podle článku 58 (viz vysvětlivky). Došlo tak ke změně, že místo hráčky Syrové byl nasazená hráčka Karolína Heiderová (první nenasazená). Za hráčku Karolínu Heiderovou byla dosazena do pavouku hráčka Ema Slavíková - LL1.
Z důvodu odhlášení nenasazené hráčky Valerie Huťkové byla dosazena do pavouku Barbora Dopplerová - LL2.

Vysvětlivky
Článek 58: Nasazení hráčů (párů) podle pořadí se provádí losováním na příslušná místa hracího plánu.
Pokud se po rozlosování, ale před zahájením hry odhlásí jeden nasazený hráč (pár) zařadí se na jeho místo první žebříčkově nejvýše postavený z dosud nenasazených hráčů (párů). Případný prezentovaný náhradník (hráč nebo pár) je pak zařazen na místo přesunutého
hráče (páru). Pokud se po rozlosování, ale před začátkem hry odhlásí dva nebo více hráčů (párů) z prvních osmi nasazených,
musí vrchní rozhodčí provést nové losování. Za hráče (páry), kteří se odhlásí po rozlosování, ale před nastoupením ke hře, mohou být zařazeni prezentovaní náhradníci z řad hráčů (párů), v případě turnajů s kvalifikací pouze tzv. lucky loseři.

PROGRAM
31.7. 2021 - začátek 9.00 hodin:
Baník kurty - číslo 1:
Zámečníková-Kajabová
číslo 2:
Navrátilová-Huťková
číslo 3:
Škrabalová-Řezníčková
číslo 5:
Látalová-Urbanová







Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
06.07.2021 20:27:43
2.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
 
15.05.2021 19:46:04
3.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
26
25
 
 
27.06.2021 22:06:49
4.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
 
11.05.2021 12:27:17
5.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
 
10.05.2021 20:13:19
6.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
44
20
 
 
06.05.2021 14:32:46
7.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
05.07.2021 08:13:16
8.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
49
20
9
 
16.05.2021 13:26:40
9.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
26.06.2021 16:08:55
10.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
54
20
 
 
16.06.2021 09:41:56
11.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
15
 
 
13.07.2021 15:02:19
12.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
56
15
193
 
16.06.2021 17:35:18
13.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
27.06.2021 21:47:41
14.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
66
15
 
 
30.06.2021 11:40:15
15.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
68
15
 
 
24.06.2021 13:13:20
16.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
15
 
 
11.06.2021 15:34:36
17.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
 
01.05.2021 08:17:29
18.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
15
8
 
28.06.2021 16:53:13
19.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
24.06.2021 18:12:56
20.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
 
08.07.2021 22:54:19
21.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
 
08.06.2021 06:52:57
22.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
97
12
 
 
18.05.2021 22:20:43
23.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
97
12
 
 
18.06.2021 23:47:01
24.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
12
 
 
20.06.2021 19:56:16
25.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
105
12
37
volná karta ČTS
11.07.2021 18:02:01
26.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
108
12
 
 
30.06.2021 20:52:23
27.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
113
12
32
volná karta ČTS
15.06.2021 12:44:37
28.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
114
12
 
volná karta
04.07.2021 19:10:34
29.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
 
07.06.2021 10:41:12
30.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
119
12
26
 
26.05.2021 17:30:29
31.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
121
12
20
 
11.06.2021 15:35:15
32.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
 
18.05.2021 10:25:29
33.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
144
9
 
volná karta
16.06.2021 06:46:36
34.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
146
9
24
 
09.07.2021 12:56:17
35.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš
164
9
28
 
15.07.2021 11:23:11
36.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
178
9
48
volná karta ČTS
10.07.2021 14:49:03
37.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
207
6
 
volná karta
06.06.2021 21:44:27
38.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
 
06.07.2021 22:38:58
39.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
268
6
67
 
23.06.2021 14:13:12
40.
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno
336
4
22
 
18.06.2021 21:49:51
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
16.07.2021 09:53:11
2.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
149
9
89
 
16.07.2021 21:36:40
3.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
163
9
 
 
23.06.2021 13:34:50
4.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
164
9
286
 
22.05.2021 10:25:14
5.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
189
9
 
 
27.07.2021 13:52:15
6.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
193
9
91
 
01.07.2021 20:05:41
7.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
 
25.04.2021 17:14:03
8.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
197
9
176
 
19.06.2021 08:54:00
9.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
 
25.04.2021 17:58:27
10.
Florková Kateřina 07.01.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
231
6
 
 
25.07.2021 10:57:02
11.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
240
6
 
 
18.05.2021 17:16:20
12.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
257
6
 
 
16.06.2021 00:07:20
13.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
260
6
97
 
24.06.2021 09:58:12
14.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
307
6
77
 
27.07.2021 13:02:17
15.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
313
4
 
 
27.07.2021 13:01:40
16.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
 
12.07.2021 15:31:49
17.
Tokářová Terezie 30.10.2005 TK Slavia Orlová
434
4
 
 
13.06.2021 11:29:59
18.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
 
05.07.2021 10:50:12
19.
Barusel Anežka 09.08.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
529
3
414
 
02.07.2021 12:00:24
20.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
699
1
288
 
05.06.2021 17:17:25
21.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
699
1
259
 
24.06.2021 20:15:53
22.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
699
1
317
 
28.06.2021 18:12:32
23.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
699
1
 
 
29.06.2021 08:45:28
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
137
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 12:29:14
2.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
9
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 13:02:48
3.
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice
350
4
208
odhlášeno hráčem
06.07.2021 21:04:04
4.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
310
4
163
odhlášeno hráčem
11.07.2021 17:35:30
5.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
odhlášeno hráčem
12.07.2021 12:44:04
6.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
odhlášeno hráčem
13.07.2021 18:53:47
7.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 11:08:33
8.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
25
25
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 18:24:16
9.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
odhlášeno hráčem
14.07.2021 20:57:33
10.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
13
35
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 11:45:08
11.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
odhlášeno hráčem
15.07.2021 14:24:19
12.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
odhlášeno hráčem
16.07.2021 07:52:18
13.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
odhlášeno hráčem
16.07.2021 17:06:40
14.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
699
1
447
odhlášeno hráčem
18.07.2021 08:25:54
15.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
699
1
31
odhlášeno hráčem
18.07.2021 09:15:00
16.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
134
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 14:32:10
17.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
27
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 10:51:32
18.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
699
1
99
odhlášeno hráčem
19.07.2021 11:49:46
19.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
78
15
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 12:58:06
20.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
odhlášeno hráčem
19.07.2021 13:52:43
21.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
odhlášeno hráčem
20.07.2021 07:00:55
22.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
87
15
57
odhlášeno hráčem
20.07.2021 07:50:24
23.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
127
12
16
odhlášeno hráčem
20.07.2021 14:30:10
24.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
19
30
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 16:39:00
25.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
153
9
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 18:16:23
26.
Sasinka Victoria 14.11.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
80
15
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 15:39:50
27.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 17:35:07
28.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 21:31:50
29.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
odhlášeno hráčem
22.07.2021 03:55:52
30.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
699
1
83
odhlášeno hráčem
22.07.2021 11:57:42
31.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
212
6
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 14:04:38
32.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
75
15
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2021 15:58:35
33.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2021 18:31:34
34.
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice
272
6
62
odhlášeno hráčem
24.07.2021 12:59:58
35.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
45
20
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 18:01:42
36.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
odhlášeno hráčem
24.07.2021 21:07:29
37.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
odhlášeno hráčem
26.07.2021 18:07:42
38.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
205
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 08:18:43
39.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
66
15
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 11:13:54
40.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
odhlášeno pořadatelem
27.07.2021 13:02:29
41.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
17
30
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 13:46:36
42.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
116
12
 
IS: lhůta 8 dní
27.07.2021 16:20:01