Dvořáčková Anna (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hostáková Julie | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Krymlová Marie | 7:6 (5), 4:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Nerudová Eliška | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Svítilová Adéla (16) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina (14) | | | | 6:4, 4:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrásová Valentýna | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Růžičková Tereza | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vallová Valentina | | | 2:6, 6:3, 7:6 (5) | | | |
| | | | | | |
Ďulíková Kristýna | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pancová Julie (7) | | 7:6 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáčková Emma (4) | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Nicol | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hůlová Veronika | 7:5, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Tereza | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Nálevková Barbora | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol (10) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana (11) | | | | 3:6, 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hubáčková Karolína | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrdinová Sofie | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Slavíková Barbora | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta (5) | | 7:6 (2), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:0, 7:6 (3) |
| | | | | | |
Zimanyi Ela (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Chrisstoffels Floortje | | 6:1, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Zítková Karolína | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Svobodová Vanessa | 6:3, 1:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zourková Lucie (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Jiráková Julie (13) | | | | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kudláčková Zuzana | 6:2, 6:7 (4), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mošková Natálie | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Stryková Justyna Anna | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Švíglerová Pavla (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
Donald Natalie (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Libuše | | 6:4, 1:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Chmelíková Charlotte | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Melicharová Kateřina (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella (9) | | | | | | |
| | | | | | |
Divilová Sára | | 0:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | | | 5:7, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Halamová Kateřina | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroš Michal (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Program na pátek 9. 6.2023. 9:00 dohrávka Švíglerová - Donald a Hajná - Slavíková. 12:00 finale single. Nedříve 13:30 čtvrtfinále čtyřhry, následuje semifinále a finále čtyřhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 05.06.2023 17:45:55 |
Změny v hracím plánu: | Pozice 31: Kopřivová Nikola (10.04.2006) ---> Prepslová Agáta (13.05.2005) | | Důvod: Lucky Loser místo hráčky, která se dodatečně odhlásila |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Dvořáčková Anna | 27 | 25 | Vachková Valentina | 39 | 25 | Švíglerová Pavla | 41 | 20 | Dvořáčková Emma | 43 | 20 | Donald Natalie | 48 | 20 | Pancová Julie | 49 | 20 | Zimanyi Ela | 59 | 20 | Temenugov Isabella | 61 | 15 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 412007 |
|
|