Český tenisový svaz

Nálevková Barbora

Datum narození:
07.05.2008
Platnost reg. do:
29.01.2023
Klub:
Tenisový klub Eden
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Nový Bydžov
800 (4)
 
 
 
2020
LTC Nový Bydžov
363 (9)
 
 
 
2021
Tenisový klub Eden
104 (1)
235 (6)
 
 
2022-Z
Tenisový klub Eden
 
133 (9)
555 (3)
 
2022-L
Tenisový klub Eden
 
98 (12)
380 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
03.09.2022

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Bláhová, Hrbková - Venclová, Nálevková 3:6, 6:0, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
17.09.2022

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

8>4 Gill, Jílková - Nálevková, Jelínková 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 4/4

20
2
04.12.2021

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
11.12.2021, BKN CUP 2021

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

20
4
18.12.2021, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

0
5
27.12.2021, Tesla “B”

TO TJ Tesla Pardubice (B - 600), K: 8/8

0
6
29.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

10
7
08.01.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

20
8
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

20
9
22.01.2022, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

45
10
28.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

15
11
19.02.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 600), K: 8/8

45
12
25.02.2022, Hill Cup 2022

Tennis Hill Havířov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
13
12.03.2022

LTK Liberec (B - 600), K: 8/8

0
14
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

0
15
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

45
16
11.06.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

45
17
27.06.2022, Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022

TK AGROFERT Prostějov (P), K: 11/11

43
18
01.07.2022, Turnaj kategorie B- starší žákyně

Lokomotiva Trutnov (B - 400), K: 8/8

30
19
05.07.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

30
20
21.07.2022, SNAUWAERT CUP BRNO

TK Brno - Chrlice (B - 400), K: 8/8

30
21
30.07.2022, O pohár starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

30
22
04.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

22
23
12.08.2022, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 12/12

45
24
18.08.2022, KBT Cup 2022

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/8

0
25
09.09.2022, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 500), K: 12/12

45
 Jednotlivci celkem
575/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 4/4

15
2
04.12.2021

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
11.12.2021, BKN CUP 2021

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

15
4
18.12.2021, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

16
5
27.12.2021, Tesla “B”

TO TJ Tesla Pardubice (B - 600), K: 8/8

0
6
29.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
7
08.01.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

15
8
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

10
9
22.01.2022, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

30
10
28.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
11
19.02.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 600), K: 8/8

0
12
25.02.2022, Hill Cup 2022

Tennis Hill Havířov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
13
12.03.2022

LTK Liberec (B - 600), K: 8/8

16
14
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

-
15
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

21
16
11.06.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

22
17
27.06.2022, Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022

TK AGROFERT Prostějov (P), K: 11/11

0
18
01.07.2022, Turnaj kategorie B- starší žákyně

Lokomotiva Trutnov (B - 400), K: 8/8

0
19
05.07.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

0
20
21.07.2022, SNAUWAERT CUP BRNO

TK Brno - Chrlice (B - 400), K: 8/8

16
21
30.07.2022, O pohár starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
22
04.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
23
12.08.2022, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 12/12

21
24
18.08.2022, KBT Cup 2022

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/8

0
25
09.09.2022, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 500), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
228/22