Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  dorost
Káňa Filip
 
 
 
Kondler Libor
6:1, 6:0
 
Pekara Štěpán
6:2, 6:3
 
Šafařík Jonáš
6:4, 6:0
 
Frömel Karel
6:0, 6:0
 
Klimas Jan
5:7, 7:6 (8), 6:4
 
Kremser Filip
6:3, 3:6, 6:3
 
OLŠAR Štěpán
6:1, 6:4
 
Fiala Štěpán
6:3, 7:5
 
Budina Martin
7:5, 7:5
 
Krahulec Jan
4:6, 7:5, 6:4
 
Kuřitka Adam
6:3, 6:2
 
Olša Michal
7:6 (3), 6:0
 
Velčovský Vojtěch
6:1, 6:1
 
David Tomáš
6:1, 6:1
 
Guráš Martin
6:1, 7:5
 
Fiala Jiří
6:4, 6:1
 
Řehák Adam
6:3, 6:1
 
Pelc Štěpán
6:1, 6:0
 
Krupa Lukáš
6:4, 6:3
 
Škopík Jakub
6:2, 6:1
 
Kysilko Oliver
6:3, 6:2
 
Kubáň Pavel
6:4, 6:2
 
Kratochvíl Tomáš
6:4, 3:6, 6:1
 
Kuřitka Lukáš
6:3, 6:3
 
Bako Jan
6:2, 5:7, 6:1
 
Šimeček David
6:3, 6:3
 
Ichnovský Marek
6:3, 7:5
 
Bonk Vojtěch
6:0, 6:2
 
Kalousek Kryštof
7:5, 7:5
 
Polách Felipe
6:1, 6:2
 
Dokoupil Přemysl
7:6 (1), 6:4
 
Doskočil Martin
6:3, 6:2
 
Vacula Filip
scr.
 
Beránek Ondřej
3:6, 6:3, 6:0
 
Raška Vítek
6:1, 6:2
 
Spirka Simon
6:3, 6:1
 
Nováček Filip
6:1, 6:4
 
Rousek Šimon
6:3, 6:1
 
Janík Petr
7:5, 7:5
 
Tajdus Tomáš
6:2, 6:3
 
Čujan Matěj
4:6, 6:0, 6:3
 
Petráš Adam
6:1, 6:2
 
Mandelík Lukáš
6:1, 6:2
 
Knesl David
6:3, 2:6, 6:4
 
Vaněk Tomáš
6:1, 6:3
 
Postupa Richard
6:0, 6:0
 
Foldyna Matěj
6:1, 6:2
 
Špaček Jakub
6:0, 6:0
 
Bartoš Adrian
6:4, 6:4
 
Zavadil Alexandr
6:0, 6:0
 
Pekara Přemysl
6:2, 6:4
 
Sochor Matyáš
6:3, 6:2
 
Řehák Daniel
6:3, 6:1
 
Cienciala Jan
6:1, 6:1
 
Kubatko Dominik
6:2, 6:3
 
Vymazal Jakub
6:2, 6:1
 
Foldyna Ondřej
6:3, 6:3
 
Glocman Michal
6:0, 6:2
 
Jüttner Maxmilián
6:0, 6:1
 
Grulich Josef
6:2, 5:7, 6:3
 
Moravec Daniel
6:0, 6:1
 
Opálka Matyas
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků63
NasazeníBH
Káňa Filip 5225
Opálka Matyas 8320
Guráš Martin 8815
Postupa Richard 9315
Foldyna Matěj 10215
Dokoupil Přemysl 12815
Polách Felipe 13312
David Tomáš 14012
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 312970

Káňa Filip - Postupa Richard
 
 
 
Foldyna Ondřej - Škopík Jakub
6:1, 7:5
 
Beránek Ondřej - Knesl David
6:1, 6:1
 
Řehák Daniel - Špaček Jakub
1:6, 4:2, scr.
 
Petráš Adam - Zavadil Alexandr
6:3, 6:3
 
Krakovský Denis - OLŠAR Štěpán
6:1, 7:6 (3)
 
Velčovský Vojtěch - Klimas Jan
6:4, 6:4
 
Foldyna Matěj - Kremser Filip
6:2, 3:6 (8)
 
 
 
Vymazal Jakub - Vaněk Tomáš
6:3, 3:6 (8)
 
Nováček Filip - Ichnovský Marek
6:3, 6:1
 
Řehák Adam - Grulich Josef
7:5, 4:6 (8)
 
Kalousek Kryštof - Olša Michal
5:7, 6:2 (14)
 
 
7:5, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Šimeček David - Kubáň Pavel
 
David Tomáš - Glocman Michal
6:4, 6:1
 
Raška Vítek - Cienciala Jan
6:3, 7:6 (3)
 
Fiala Jiří - Mandelík Lukáš
6:4, 6:3
 
Kuřitka Adam - Kuřitka Lukáš
6:7 (0), 6:2 (3)
 
Spirka Simon - Sochor Matyáš
6:0, 2:6 (5)
 
Bonk Vojtěch - Krahulec Jan
6:2, 3:6 (8)
 
 
7:5, 2:1, scr.
 
Dokoupil Přemysl - Guráš Martin
 
Kratochvíl Tomáš - Rousek Šimon
3:6, 7:5 (9)
 
Bako Jan - Krupa Lukáš
6:3, 7:6 (2)
 
Vacula Filip - Frömel Karel
6:1, 6:3
 
Čujan Matěj - Budina Martin
6:4, 0:1, scr.
 
Fiala Štěpán - Bartoš Adrian
6:2, 6:3
 
Kysilko Oliver - Janík Petr
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Polách Felipe - Opálka Matyas
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic27
NasazeníBH
Káňa Filip 5225
Opálka Matyas 8320
Guráš Martin 8815
Postupa Richard 9315
Foldyna Matěj 10215
Dokoupil Přemysl 12815
Polách Felipe 13312
David Tomáš 14012
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 314970

Tisková PDF verze hracího plánu