Český tenisový svaz

Tajdus Tomáš

Datum narození:
30.06.2005
Platnost reg. do:
08.03.2022
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Slavia Orlová
440 (12)
 
 
 
2017
TK Slavia Orlová
174 (20)
 
 
 
2018
TK Slavia Orlová
90 (1)
670 (4)
 
 
2019
TK Slavia Orlová
 
156 (15)
 
 
2020
TK Slavia Orlová
 
118 (1)
704 (4)
 
2021
TK Slavia Orlová
 
 
675 (3)
 
2022
TK Slavia Orlová
 
 
412 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.06.2021, TK Slavia Orlová E - TC Ostrava Nová Ves
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
26.06.2021, TK Dolní Benešov - TK Slavia Orlová E
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
04.09.2021, TK Slavia Orlová E - TK Hlučín B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
11.09.2021, TK ARBREX-OSTRAVA - TK Slavia Orlová E
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.06.2021, TK Slavia Orlová E - TC Ostrava Nová Ves
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
26.06.2021, TK Dolní Benešov - TK Slavia Orlová E
0
3.
Oblastní soutěž skupina A
04.09.2021, TK Slavia Orlová E - TK Hlučín B
0
4.
Oblastní soutěž skupina A
11.09.2021, TK ARBREX-OSTRAVA - TK Slavia Orlová E
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
07.08.2021, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

8>4 Kubatko, Tajdus - Mück, Pešat 7:5, 6:2
4>2 Kubatko, Tajdus - Beneš, Fiala 6:2, 6:4
2>1 Klimas, Pekara - Kubatko, Tajdus 4:1, scr.
získané body: 10 b.
18.09.2021

TK Opava (C - 300), K: 4/4

4>2 Bonk, Tajdus - Šulák, Pelc 6:0, 6:1
2>1 Foldyna, Volčík - Bonk, Tajdus 6:4, 6:4
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
06.06.2021, TK TENNISPOINT FM D - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
20.06.2021, Tenisklub7 - TK Slavia Orlová B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
27.06.2021, TK Slavia Orlová B - TK SC OSTRAVA
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
06.06.2021, TK TENNISPOINT FM D - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
20.06.2021, Tenisklub7 - TK Slavia Orlová B
0
3.
Oblastní soutěž skupina A
27.06.2021, TK Slavia Orlová B - TK SC OSTRAVA
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5