Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
316970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731705735
E-mail:
hyma@seznam.cz
Internet:
www.riderasport.cz

Poznámka pořadatele:

Ubytování 10.min.autem od tenisu v novém penzionu TJ VD Start Ostrava.Blíže na www.penzion-startostrava.cz.Speciální cena 850,-Kč/noc/2 lůžkový pokoj.Objednávat výhradně na m.737245822 - p.Svoboda.
Prezentace telefonická v pátek 11.6.21 v čase 16-17 hod na tel.731705735 - p.Hynek.Nebo osobně přímo na ředitelství přeborů v areálu Ridera Sport Ostrava-Vítkovice.Blíže www.riderasport.cz.Po veřejném losování zveřejníme rozpis jednotlivých zápasů zde,kolem 19.00 hod..Hrajeme na 8 kurtech,zahájení dvouhry sobota 12.6.21 v 8,00 hod.
Všichni účastníci přeborů jsou povinni řídit se hygienickými předpisy Vlády ČR,MZ v době konání přeborů!!!!
Všehny dvouhry se hrají na 2 vyhrané sety ze tří.Pokud je v kterékoliv sadě stav her 6:6 hraje se Tie-Break.
V čtyřhře se místo 3 sady hraje tzv.královský Tie-Break do 10 bodů a používá se pravidlo NO-AD(bez výhod)v průběhu celého zápasu.
Na MČR v Pardubicích postupuje přímo vítěz + 1WC oblasti.

Parkování - parkujte na parkovišti Ridera sport(nejblíže kurtů) kapacita 80 aut grátis pro účastníky přeborů.
Obědy 11-14 hod. v restauraci v patře,kavárna 7-20 hod. v přízemí
Rozpis zápasů na sobotu 12.6.21.

7:45 prezentace na ředitelství,

8,00 hod. zahájení utkání 1.runda:
Klimas-Kremser, Olšar - Fiala Š.,Kuřitka A.-Olša, Guráš-Fiala J.,Raška-Spirka, Mandelík-Knesl, Pekara Př.-Sochor, Bako-Šimeček

8:45 hod. 2.runda
Kondler-Pekara Š., Šafařík-Fromel, Budina-Krahulec, Velčovský-David, Řehák A.-Pelc, Kysilko-Kubáň, Kratochvíl-Kuřitka L., Dokoupil-Doskočil

9:45 hod. 3. runda
Krupa-Škopík, Vacula-Beránek, Ichnovský-Bonk, Kalousek-Polách, Nováček-Rousek, Janík-Tajdus, Čujan-Petráš, Vaněk-Postupa

10:45 hod. 4.runda
Foldyna Matěj-Špaček, Bartoš-Zavadil, Řehák D. - Cienciala, Kubátko-Vymazal, Foldyna O.-Glocman, Juttner-Grulich, Moravec-Opálka

Poté bude následovat 2.kolo dvouher dorostenců. Čtyřhry bychom chtěli odehrát v odpoledních hodinách (předpoklad 2.kola)

Program nedělě 13.6.21
10.00 hod všichni hráči hrající 1/16 dvouhry (Káňa,Klimas,Olšar,David,Guráš,Kysilko,Bako,Polách,Vacula,Raška,Petráš,Postupa,Foldyna,Sochor,Kubátko,Opálka)
Potom následuje 1/8 dvouhry
Všichni ostatní,kteří hrají pouze čtyřhru sraz v areálu v 13,00 hod.

Program pondělí 14.6.21
8,30 semifinále dvouhry dorostenců(Káňa-Polach,Vacula-Opálka)
potom následuje finále dvouhry dorostenců
Všichni hráči hrající pouze čtyřhru sraz v areálu v 11,00 hod. a postupně podle volných hráčů budeme pouštět čtyřhry!!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s.
52
25
 
volná karta
17.05.2021 13:52:30
2.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
83
20
 
volná karta
26.05.2021 09:04:25
3.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
88
15
 
volná karta
21.05.2021 13:06:06
4.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
93
15
 
volná karta
22.05.2021 22:41:53
5.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
102
15
 
volná karta
08.06.2021 05:37:38
6.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
128
15
 
volná karta
20.05.2021 14:34:54
7.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
12
 
volná karta
24.05.2021 15:35:35
8.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
140
12
 
volná karta
29.05.2021 18:20:42
9.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
142
12
 
volná karta
02.06.2021 07:41:31
10.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
149
12
10
volná karta
30.05.2021 23:03:03
11.
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
159
12
 
volná karta
23.05.2021 17:48:47
12.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
171
12
 
volná karta
02.06.2021 11:09:22
13.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
174
12
28
volná karta
29.05.2021 12:13:45
14.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
186
12
 
volná karta
02.06.2021 18:30:29
15.
Cienciala Jan 09.01.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
192
9
 
volná karta
01.06.2021 07:24:30
16.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
195
9
 
volná karta
17.05.2021 11:58:48
17.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
196
9
 
volná karta
31.05.2021 15:21:31
18.
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM
201
9
 
volná karta
08.06.2021 13:55:20
19.
Nováček Filip 20.12.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
205
9
 
volná karta
25.05.2021 15:39:09
20.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
volná karta
29.05.2021 20:22:53
21.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
222
9
 
volná karta
01.06.2021 16:42:15
22.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
227
9
37
volná karta
20.05.2021 08:44:51
23.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
242
9
 
volná karta
13.05.2021 22:57:43
24.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
242
9
34
volná karta
03.06.2021 07:51:03
25.
Budina Martin 21.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
9
 
volná karta
06.06.2021 16:48:47
26.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
252
9
 
volná karta
06.06.2021 17:53:47
27.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
263
9
12
volná karta
23.05.2021 21:33:08
28.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
265
9
 
volná karta
30.05.2021 15:27:02
29.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
267
9
 
volná karta
27.05.2021 09:13:44
30.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
270
9
55
volná karta
27.05.2021 09:13:19
31.
Krahulec Jan 27.08.2004 Městský tenisový klub Karviná
283
9
 
volná karta
04.06.2021 08:14:16
32.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
volná karta
23.05.2021 19:34:32
33.
Ichnovský Marek 29.10.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
295
6
 
volná karta
31.05.2021 21:16:46
34.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
volná karta
13.05.2021 22:08:56
35.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
296
6
 
volná karta
29.05.2021 22:19:24
36.
Fiala Štěpán 22.02.2004 SK JC Sport Opava
300
6
 
volná karta
29.05.2021 21:06:45
37.
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
322
6
 
volná karta
17.05.2021 15:05:56
38.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
322
6
 
volná karta
31.05.2021 21:05:03
39.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
344
6
 
volná karta
04.06.2021 08:13:48
40.
Foldyna Ondřej 03.01.2006 SK JC Sport Opava
355
6
897
volná karta
08.06.2021 16:53:31
41.
Vymazal Jakub 20.06.2005 TK Milo Olomouc
369
6
 
volná karta
01.06.2021 18:27:50
42.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
389
6
72
volná karta
24.05.2021 12:31:16
43.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
420
4
163
volná karta
01.06.2021 08:58:52
44.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
432
4
 
volná karta
09.06.2021 06:06:56
45.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
435
4
170
volná karta
09.06.2021 06:08:02
46.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
440
4
26
volná karta
24.05.2021 21:58:09
47.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
451
4
351
volná karta
30.05.2021 12:11:51
48.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
462
4
311
volná karta
01.06.2021 14:32:34
49.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
501
4
232
volná karta
18.05.2021 13:15:16
50.
Doskočil Martin 01.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
515
4
35
volná karta
01.06.2021 13:08:18
51.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
525
4
163
volná karta
11.05.2021 14:44:55
52.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
564
4
25
volná karta
12.05.2021 07:12:48
53.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
564
4
147
volná karta
28.05.2021 16:20:14
54.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
632
4
68
volná karta
27.05.2021 12:23:05
55.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
32
volná karta
28.05.2021 18:05:28
56.
Tajdus Tomáš 30.06.2005 TK Slavia Orlová
675
3
 
volná karta
30.05.2021 12:57:27
57.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
735
3
170
volná karta
27.05.2021 12:22:17
58.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
798
3
 
volná karta
06.06.2021 07:02:17
59.
Pelc Štěpán 30.03.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
798
3
468
volná karta
10.06.2021 07:23:26
60.
Moravec Daniel 02.04.2005 TK Hlučín
844
3
 
volná karta
08.06.2021 16:44:53
61.
Pekara Štěpán 26.02.2004 Beskydský tenisový klub
948
1
 
volná karta
11.05.2021 14:45:28
62.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
948
1
418
volná karta
20.05.2021 18:05:55
63.
Škopík Jakub 23.10.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
948
1
454
volná karta
30.05.2021 14:11:41
64.
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
948
1
449
volná karta
11.06.2021 08:28:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
340
6
63
odhlášeno hráčem
31.05.2021 16:41:04
2.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
532
4
43
odhlášeno hráčem
05.06.2021 21:44:04
3.
Křenek Kristián 28.05.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
751
3
 
odhlášeno hráčem
07.06.2021 11:48:00
4.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
143
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2021 11:48:51
5.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov, z.s.
21
30
 
odhlášeno pořadatelem
11.06.2021 13:55:23