Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Ústí n. Orlicí
Datum:  18.-21.09.
Věk. kategorie:  dorost
Homola Patrik
 
 
 
Drastík Matyáš
6:0, 6:1
 
Hep Matyáš
6:2, 6:1
 
Matějíček Petr
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Typl Jáchym
 
Laštovička Luboš
6:3, 6:3
 
 
 
Sedláček Adam
7:5, 7:6
 
Knesl David
7:6, 6:1
 
Hruška Petr
3:6, 6:3, 1:0
 
Beránek Ondřej
6:1, 7:6
 
 
6:4, 6:1
 
Voleský Jakub
 
Rouchal Dominik
4:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Vacula Filip
6:4, 6:1
 
Šošolík Pavel
6:3, 6:3
 
Laciga Bruno
6:3, 7:5
 
Čepl Filip
scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Lankočí Matyáš
 
Páral  Radim
7:5, 4:6, 1:0
 
 
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:2
 
Rychtář Hans
6:1, 6:1
 
Budina Martin
7:6, 2:6, 1:0
 
Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:4
 
 
4:6, 6:4, 1:0
 
Zavadil Matyáš
 
Horálek Dominik
6:1, 6:3
 
 
 
Bezdíček Bohumil
5:7, 7:6, 1:0
 
Jelínek Jakub
6:4, 6:1
 
Páleníček Oskar
6:2, 6:1
 
Šmejkal Šimon
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Černý Jan
 
Valenta Radim
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Fisk Nicholas
 
Zavadil Alexandr
6:3, 6:4
 
Ulrich Patrik
6:2, 6:0
 
 
7:6, 6:3
 
Krejčí Jan
 
Palán David
6:2, 6:3
 
 
 
Bako Jan
7:5, 0:6, 1:0
 
Košek Adam
6:3, 6:0
 
Peták Denis
6:2, 7:6
 
Vala Filip
7:5, 6:3
 
 
5:7, 6:4, 1:0
 
Novotný Šimon
 
Kubatko Dominik
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
7:5, 5:7, 1:0
 
Burda Oliver Petr
 
Veigl Jakub
6:4, 4:6, 1:0
 
Klimas Jan
1:6, 6:1, 1:0
 
 
3:6, 7:5, 1:0
 
Padevět Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků45
NasazeníBH
Homola Patrik 2035
Padevět Jonáš 3625
Rouchal Dominik 7520
Krejčí Jan 7720
Palán David 8020
Horálek Dominik 9015
Zavadil Matyáš 10915
Voleský Jakub 11115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 312244

Krejčí Jan - Rouchal Dominik
 
 
 
Klimas Jan - Frömel Karel
4:6, 6:4, 1:0
 
Peták Denis - Kratochvíl Tomáš
6:4, 4:6, 1:0
 
Drastík Matyáš - Zavadil Alexandr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Beránek Ondřej - Knesl David
 
Palán David - Laštovička Luboš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Košek Adam - Sedláček Adam
 
Valenta Radim - Zavadil Matyáš
6:4, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:3, 1:0
 
Krupa Lukáš - Vacula Filip
 
Páral  Radim - Šmejkal Šimon
7:5, 6:4
 
 
 
 
7:5, 1:6, 1:0
 
Rychtář Hans - Černý Jan
 
Kubatko Dominik - Veigl Jakub
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Horálek Dominik - Typl Jáchym
 
Ulrich Patrik - Čepl Filip
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Lankočí Matyáš - Budina Martin
 
Vala Filip - Bezdíček Bohumil
4:6, 7:6, 1:0
 
Hruška Petr - Páleníček Oskar
6:3, 5:7, 1:0
 
 
scr.
 
Novotný Šimon - Padevět Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Padevět Jonáš 3625
Rouchal Dominik 7520
Krejčí Jan 7720
Palán David 8020
Horálek Dominik 9015
Zavadil Matyáš 10915
Valenta Radim 11815
Typl Jáchym 12015
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 314244

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polách Felipe23.06.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.