Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  KROMĚŘÍŽ CUP
Pořadatel:  TC Bajda Kroměříž
Datum:  19.-22.08.
Věk. kategorie:  dorost
Mališ Šimon
 
 
 
Stauch Daniel
6:1, 7:6 (4)
 
Zavadil Alexandr
6:4, 6:4
 
Homolka Filip
6:3, 6:2
 
Kubíček David
6:3, 6:2
 
Frömel Karel
6:0, 6:1
 
Valenta Radim
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Foldyna Matěj
 
Beránek Ondřej
6:2, 6:2
 
Klimas Jan
6:3, 4:6, 6:3
 
Knesl David
6:1, 2:6, 4:0, scr.
 
Špaček Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Fáček Jan
 
Otypka Matouš
6:2, 6:1
 
 
 
Zourek David
6:2, 7:5
 
Šimeček David
6:4, 6:3
 
Petráš Adam
6:4, 6:1
 
Janík Petr
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Kozumplík Michal
 
Rice Keegan Alexander
7:5, 1:6, 6:3
 
 
 
Pytel Šimon
6:1, 6:0
 
Záplata Ondřej
7:6 (5), 7:5
 
Kalousek Kryštof
6:2, 2:6, 7:5
 
Sucháň Ondřej
6:2, 7:5
 
 
6:2, 2:6, 6:1
 
Guráš Martin
 
Palán David
6:4, 7:6 (1)
 
 
 
Krakovský Denis
3:6, 7:5, 6:3
 
David Tomáš
6:3, 3:6, 6:4
 
Ševčík Martin
6:3, 5:7, 6:4
 
Berka Dalibor
6:4, 6:2
 
 
6:3, 5:0, scr.
 
Zavadil Matyáš
 
Juřena Michal
6:0, 6:1
 
Suchánek David
6:2, 6:2
 
Novák Lukáš
6:2, 6:2
 
Kubatko Dominik
6:1, 6:1
 
Kremser Filip
6:0, 6:4
 
Lankočí Matyáš
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Alan Matyáš
 
Říha Matyáš
6:2, 6:2
 
 
 
Bako Jan
6:4, 5:7, 6:2
 
Vidlář Tomáš
6:0, 6:2
 
Križan Karol
6:3, 6:3
 
Veigl Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Blumaier Daniel
 
Páral  Radim
6:3, 6:1
 
OLŠAR Štěpán
4:6, 6:3, 6:2
 
Pospíšil Matěj
6:7 (3), 6:2, 6:1
 
Pekara Přemysl
6:4, 6:3
 
Krupa Lukáš
6:4, 6:1
 
Doppler Patrik
6:3, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Homola Patrik
 
Rozhodčí turnaje: Gregor Petr (platná licence B do 31.12.2024)
Počet účastníků51
NasazeníBH
Mališ Šimon 1735
Homola Patrik 2035
Otypka Matouš 3825
Alan Matyáš 4725
Palán David 8020
Guráš Martin 8815
Fáček Jan 9815
Říha Matyáš 10215
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 312170

Mališ Šimon - Homola Patrik
 
 
 
Šimeček David - Kalousek Kryštof
6:2, 6:2
 
Krupa Lukáš - Zavadil Alexandr
7:5, 7:5
 
Pospíšil Matěj - Pytel Šimon
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš
 
Palán David - Zavadil Matyáš
6:3, 6:1
 
 
 
Lankočí Matyáš - Janík Petr
7:6 (3), 6:2
 
Kubatko Dominik - Zourek David
3:6, 7:5, 1:0 (3)
 
Foldyna Matěj - Kremser Filip
6:4, 6:2
 
Homolka Filip - Berka Dalibor
6:2, 6:2
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (14)
 
Páral  Radim - David Tomáš
 
Krakovský Denis - Blumaier Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
Sucháň Ondřej - Novák Lukáš
6:3, 6:7 (2), 1:0 (4)
 
Vidlář Tomáš - Križan Karol
6:1, 6:3
 
Frömel Karel - Juřena Michal
scr.
 
Knesl David - Beránek Ondřej
7:5, 5:7, 1:0 (10)
 
 
7:5, 6:2
 
Guráš Martin - Fáček Jan
 
Veigl Jakub - Valenta Radim
7:6, 0:6, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Klimas Jan - OLŠAR Štěpán
 
Doppler Patrik - Ševčík Martin
6:4, 6:3
 
Petráš Adam - Rice Keegan Alexander
scr.
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Alan Matyáš - Otypka Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Gregor Petr (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Mališ Šimon 1735
Homola Patrik 2035
Otypka Matouš 3825
Alan Matyáš 4725
Palán David 8020
Guráš Martin 8815
Fáček Jan 9815
Říha Matyáš 10215
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 314170

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nováček Filip20.12.2003TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Kratochvíl Ondřej20.05.2004LTC Pardubice