Český tenisový svaz

Pytel Šimon

Datum narození:
10.12.2006
Platnost reg. do:
30.10.2021
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
450 (9)
 
 
 
2018
TC Brno.
155 (20)
984 (3)
 
 
2019
TC Brno.
67 (1)
310 (9)
 
 
2020
TC Brno.
 
85 (20)
667 (4)
 
2021
TC Brno.
 
50 (1)
470 (4)
 
2022
TC Brno.
 
 
175 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
29.5.2021, TK Šlapanice - TC Brno D
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
5.6.2021, TK Kunštát B - TC Brno D
1
3.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
19.6.2021, TC Brno D - TK Kyjov
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
29.5.2021, TK Šlapanice - TC Brno D
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
5.6.2021, TK Kunštát B - TC Brno D
1
3.
13. IV.TŔÍDA sk.FA
19.6.2021, TC Brno D - TK Kyjov
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
29.5.2021, 13. IV.TŔÍDA sk.FA
TK Šlapanice - TC Brno D
team Majer, Kružík - Komrska, Pytel 6:4, 2:6, 4:6
získané body: 1 b.
5.6.2021, 13. IV.TŔÍDA sk.FA
TK Kunštát B - TC Brno D
team Šauer, Votřel - Komrska, Pytel 1:6, 6:4, 3:6
získané body: 1 b.
03.08.2021, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

16>8 Pytel, Kralik - Hromek, Čapka 6:2, 6:2
8>4 Križan, Rychtář - Pytel, Kralik 3:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 5 b.
09.08.2021

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

8>4 Pytel, Zerai - Staněk, Maršík 6:1, 6:4
4>2 Pytel, Zerai - Makovský, Rychtář 6:1, 7:5
2>1 Prášek, Nagy - Pytel, Zerai 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
14.08.2021

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

16>8 Pytel Šimon- Hádlík Michal7:6 (46106)
8>4 Pytel Šimon- Novák Lukáš6:2, 2:6, 1:0 (7)
4>2 Pytel Šimon- Mazal Matyáš6:1, 6:1
2>1 Koplík Tadeáš- Pytel Šimon6:0, 6:2
získané body: 20 b.
14.08.2021

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

8>4 Krňávek, Pytel - Hotař, Šauer 6:1, 6:2
4>2 Krňávek, Pytel - Votřel, Votřel 6:1, 6:3
2>1 Novák, Koplík - Krňávek, Pytel 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
16.08.2021

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

8>4 Krňávek, Pytel - Šauer, Hotař scr.
4>2 Nagy, Prášek - Krňávek, Pytel 1:6, 7:5, 7:6
získané body: 0 b.
21.08.2021, Chimney Cup 2021

TJ Brno-Komín (C - 300), K: 4/4

16>8 Pytel, Prokeš - Klim, Klim 7:5, 6:2
8>4 Pytel, Prokeš - Havel, Tlačbaba scr.
4>2 Koryťák, Križan - Pytel, Prokeš 6:7 (4), 6:3, 1:0 (10)
získané body: 7 b.
28.08.2021

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

8>4 Pytel, Jurda - Katrňák, Daněk 6:0, 6:1
4>2 Gregus, Hanačík - Pytel, Jurda 6:1, 6:2
získané body: 7 b.
18.09.2021

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

4>2 Pytel, Krňávek - Novák, Válek 6:2, 6:4
2>1 Pytel, Krňávek - Rozehnal, Holub 6:7, 6:1, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
30.5.2021, TC Brno.B - TK Znojmo
4
2.
22. I.TŔÍDA D
6.6.2021, TC Brno.B - ŽLTC Brno B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.6.2021, TJ Brno-Komín - TC Brno.B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
30.5.2021, TC Brno.B - TK Znojmo
0
2.
22. I.TŔÍDA D
6.6.2021, TC Brno.B - ŽLTC Brno B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.6.2021, TJ Brno-Komín - TC Brno.B
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
30.5.2021, 22. I.TŔÍDA D
TC Brno.B - TK Znojmo
team Pytel Šimon - Puskeiler Martin 6:4, 6:7, 6:4
získané body: 4 b.
30.5.2021, 22. I.TŔÍDA D
TC Brno.B - TK Znojmo
team Pytel, Dujka - Koryťák, Kralik 2:6, 4:6
získané body: 0 b.