Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 12.-15.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kratochvíl Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Jakub | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drastík Matyáš | 6:4, 3:6, 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Bonk Vojtěch | | | | 6:4, 7:6 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sochor Matyáš | | 4:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | 7:6 (2), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | | | 5:7, 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:6 (8) | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grulich Josef | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Václavík Miroslav | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Budina Martin | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Olšar Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Svozil Václav | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pekara Přemysl | 6:3, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David | | | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křesala Matyáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | 6:2, 1:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubáň Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Vacula Filip | | | | 6:3, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zajicek Nicholas | | | | | | |
| | | | | | |
Abrman Matěj | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Velčovský Vojtěch | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Tajdus Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Čujan Matěj | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:7 (3), 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (2), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Káňa Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Lankoči - pouze čtyřhra
Doskočil scr.(nevolnost)
|
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Kratochvíl Ondřej | 23 | 30 | Káňa Filip | 44 | 25 | Klimas Jan | 85 | 15 | Doskočil Martin | 93 | 15 | Beránek Ondřej | 105 | 15 | Kratochvíl Tomáš | 108 | 15 | Šimeček David | 115 | 12 | Guráš Martin | 116 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 139 |
Kódové číslo akce: 302970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | MOLDRZYK FRANTIŠEK | 28.06.2007 | TK Slavia Orlová | Krahulec Jan | 27.08.2004 | Městský tenisový klub Karviná |
|