Název: | I-TEC cup | Pořadatel: | TK Havířov, z.s. | Datum: | 03.-05.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Knesl David (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pečonka Jaromír | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Žiška Štěpán | | | 6:3, 4:6, 1:0 (11) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan (15) | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr (13) | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuchař Saša | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bonk Vojtěch | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kazík Martin | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip (7) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David (4) | | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Králík Maximilian | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Váňa Tomáš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kralik Florian | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof (16) | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian (11) | | | | 6:2, 3:6, 1:0 (2) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Střílka Sven | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Horák Vladimír | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj (8) | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | scr. |
| | | | | | |
Káňa Viktor (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mandelík Lukáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 7:5, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Blumaier Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Sebastian | | | 6:4, 6:7 (6), 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
Komrska Jan (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Homolka Filip | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Němeček Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zerai Rayen (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
Olša Michal (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Václav Augustin | | | 3:6, 6:2, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | 6:4, 1:6, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:7 (5), 1:0 (10) | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2025) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 02.12.2022 18:06:52 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Knesl David | 51 | 25 | Beránek Ondřej | 69 | 20 | Krupa Lukáš | 71 | 20 | Šimeček David | 72 | 20 | Káňa Viktor | 97 | 15 | Komrska Jan | 98 | 15 | Kremser Filip | 102 | 15 | Pospíšil Matěj | 113 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 302011 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Prokeš Bedřich | 28.06.2006 | Start Brno |
|