Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
6
0
42:12
88:30
589:357
12
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
5
1
46:8
94:20
624:301
11
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
1
42:12
86:31
607:346
11
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
3
3
25:29
55:64
466:466
9
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
4
20:34
46:75
414:552
8
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
2
4
18:36
42:74
406:548
8
7
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
5
21:33
46:67
423:495
7
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
6
2:52
8:104
180:644
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
24
TK Sparta Praha B TJ Spoje Praha A
6:3
12:6
86:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kynčl Jakub
9
Kocanda Petr
15
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Horečný Christian
9
Masopust Matěj (H)
12
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Gottvaldová Anna (H)
12
Žáčková Marcela
12
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Burešová Karolína
6
Chrastilová Diana (H)
12
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Dobyshev Yehor (Z)
6
Wollner Filip (H)
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Mňuk Jakub
4
Pixa Nikolas
6
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Kynčl Jakub
Hampl Viktor
9
12
Wollner Filip (H)
Kocanda Petr
6
15
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
8.
Chmelař Marek
Horečný Christian
12
9
Pixa Nikolas
Masopust Matěj (H)
6
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
9.
Ulihrachová Ella
Chreneková Viktoria
9
6
Žáčková Marcela
Chrastilová Diana (H)
12
12
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
86
65
12
6
6
3

Soupiska TK Sparta Praha B

jméno
nar.
BH
1
Luxa Tommy
13.06.2010
24
35
2
Kouba Vojtěch (H)
22.01.2010
30
30
3
Soukup Daniel
18.02.2010
60
20
4
Techlovský Tomáš
19.04.2010
493
4
5
Kynčl Jakub
01.10.2013
261
9
6
Hampl Viktor
04.10.2011
161
12
7
Chmelař Marek
09.07.2010
177
12
8
Horečný Christian
16.11.2010
184
9
9
Dobyshev Yehor (Z)
08.04.2010
355
6
10
Mňuk Jakub
10.10.2010
454
4
11
Miketa Matias
30.03.2013
896
1
12
Sladkovský Vavřinec
28.10.2012
896
1
21
Nikodymová Kristýna
19.10.2012
208
6
22
Gottvaldová Anna (H)
26.02.2011
134
12
23
Ulihrachová Ella
07.06.2011
151
9
24
Burešová Karolína
23.01.2012
244
6
25
Chreneková Viktoria
11.11.2011
240
6
26
Miketová Nicoletta
25.12.2010
330
4
27
Lagerlöf Vanessa (EU)
21.11.2011
727
1
28
Nováková Karolína
27.12.2013
727
1

Soupiska TJ Spoje Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kocanda Petr
19.07.2010
101
15
2
Masopust Matěj (H)
20.04.2010
132
12
3
Panáček Václav
26.09.2010
313
6
4
Wollner Filip (H)
28.06.2012
328
6
5
Pixa Nikolas
22.03.2010
357
6
6
Rehberger Marek
19.02.2010
818
3
7
Maťunin Danil (H)
16.03.2013
896
1
8
Petrla Tomáš (H)
23.06.2012
896
1
9
Tomšík Adam
26.07.2014
896
1
21
Žáčková Marcela
26.11.2010
114
12
22
Chrastilová Diana (H)
01.04.2010
113
12
23
Kubíková Kateřina (H)
05.04.2012
179
9
24
Andrlová Katka
07.08.2011
279
6
25
Kvíčalová Tereza
03.12.2010
484
4
26
Novická Klára
14.12.2012
727
1
27
Tomšíková Aneta
01.09.2012
727
1
28
Kocandová Marie
09.05.2013
727
1