Český tenisový svaz

Pixa Nikolas

Datum narození:
22.03.2010
Platnost reg. do:
12.03.2022
Klub:
TJ Spoje Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TJ Spoje Praha
631 (6)
 
 
 
2022
TJ Spoje Praha
241 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TCD Donovalská A - TJ Spoje Praha B
0
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TJ Spoje Praha B - TK Hovorčovice
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TCD Donovalská A - TJ Spoje Praha B
1
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TJ Spoje Praha B - TK Hovorčovice
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
17.07.2021

TK Pelhřimov (C - 300), K: 5/4

8>4 Pixa, Nešpor - Urban, Šíp 7:6 (4), 6:3
4>2 Zeman, Šilinek - Pixa, Nešpor 6:0, 6:2
získané body: 7 b.
24.07.2021

TK Písek (C - 300), K: 5/5

16>8 Pixa, Šíp - Vačkář, Babica 6:0, 7:5
8>4 Krisman, Hůrka - Pixa, Šíp 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
23.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

8>4 Pixa, Begun - Šikola, Dušek 6:2, 6:4
4>2 Pixa, Begun - Turek, Matějka 2:6, 6:1, 1:0
2>1 Chmelař, Rieser - Pixa, Begun 6:0, 6:4
získané body: 15 b.
18.09.2021

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Pixa, Begun - Stone, Železný 6:1, 6:2
4>2 Pixa, Begun - Martinovský, Růžek 6:4, 7:6 (6)
2>1 Pixa, Begun - Stoyanov, Iliev 6:2, 1:6 (5)
získané body: 15 b.
25.09.2021, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

8>4 Pixa, Begun - Iliev, Jurčák 6:1, 6:0
4>2 Pixa, Begun - Novotný, Hlas 6:4, 6:2
2>1 Pixa, Begun - Valenta, Pokorný 7:6 (5), 4:6, 1:0 (10)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, TJ Solidarita Praha 10 - TJ Spoje Praha A
1
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Spoje Praha A
4
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, TJ Spoje Praha A - SK HAMR, z.s. B
0
1.
44. 2.třída B
20.6.2021, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, TJ Solidarita Praha 10 - TJ Spoje Praha A
0
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Spoje Praha A
0
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, TJ Spoje Praha A - SK HAMR, z.s. B
0
1.
44. 2.třída B
20.6.2021, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5