Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
5
0
37:8
77:22
517:295
10
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
4
1
37:8
76:20
516:286
9
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
4
1
33:12
68:30
498:311
9
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
2
3
19:26
43:58
380:401
7
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
3
16:29
38:64
352:480
7
6
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
3
14:22
31:44
272:320
5
7
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
1
3
13:23
30:47
282:353
5
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
5
2:43
8:86
165:536
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
11
LTC Modřany 2005 A TK Sparta Praha B
7:2
15:5
101:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zeman Patrik
30
Kynčl Jakub
9
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Svitlak Yelizar (Z)
20
Chmelař Marek
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Vávrová Lucie
25
Ulihrachová Ella
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Zeinerová Victoria
9
Burešová Karolína
6
4:6
6:0
2:6
12
12
1
2
0
1
5.
Kodeš Jan
12
Horečný Christian
9
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
6.
Roček Eduard
12
Dobyshev Yehor (Z)
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Reifová Justýna
Vávrová Lucie
20
25
Burešová Karolína
Miketová Nicoletta
6
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Kodeš Jan
Svitlak Yelizar (Z)
12
20
Dobyshev Yehor (Z)
Hampl Viktor
6
12
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
9.
Zeman Patrik
Roček Eduard
30
12
Horečný Christian
Chmelař Marek
9
12
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
101
63
15
5
7
2

Soupiska LTC Modřany 2005 A

jméno
nar.
BH
1
Krzysko Blazej (EU)
08.07.2010
3
60
2
Zeman Patrik
04.01.2010
37
30
3
Michna Gabriel (H)
06.07.2011
53
25
4
Svitlak Yelizar (Z)
15.11.2010
64
20
5
Kodeš Jan
08.05.2011
125
12
6
Roček Eduard
31.01.2011
129
12
7
Ječmínek Ondřej
18.01.2012
271
6
8
Soukup Jiří
02.02.2011
234
9
9
Doležal Sebastian
22.08.2011
254
9
10
Kosinski Kajetán (EU)
26.04.2013
896
1
11
Roček Vilém
04.11.2013
896
1
12
Ječmínek Tobiáš
13.06.2014
896
1
21
Vávrová Lucie
07.01.2010
33
25
22
Reifová Justýna
12.02.2011
60
20
23
Zeinerová Victoria
27.07.2011
168
9
24
Michna Lisa (H)
26.07.2012
172
9
25
Hugová Kateřina
07.07.2012
221
6
26
Dušková Diana
21.08.2012
271
6
27
Trifan Ivanka (Z)
15.02.2011
392
4
28
Rashko Daria
03.05.2011
434
4

Soupiska TK Sparta Praha B

jméno
nar.
BH
1
Luxa Tommy
13.06.2010
24
35
2
Kouba Vojtěch (H)
22.01.2010
30
30
3
Soukup Daniel
18.02.2010
60
20
4
Techlovský Tomáš
19.04.2010
493
4
5
Kynčl Jakub
01.10.2013
261
9
6
Hampl Viktor
04.10.2011
161
12
7
Chmelař Marek
09.07.2010
177
12
8
Horečný Christian
16.11.2010
184
9
9
Dobyshev Yehor (Z)
08.04.2010
355
6
10
Mňuk Jakub
10.10.2010
454
4
11
Miketa Matias
30.03.2013
896
1
12
Sladkovský Vavřinec
28.10.2012
896
1
21
Nikodymová Kristýna
19.10.2012
208
6
22
Gottvaldová Anna (H)
26.02.2011
134
12
23
Ulihrachová Ella
07.06.2011
151
9
24
Burešová Karolína
23.01.2012
244
6
25
Chreneková Viktoria
11.11.2011
240
6
26
Miketová Nicoletta
25.12.2010
330
4
27
Lagerlöf Vanessa (EU)
21.11.2011
727
1
28
Nováková Karolína
27.12.2013
727
1