Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
6
0
47:7
94:17
610:264
12
2
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
5
1
39:15
79:31
550:335
11
3
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
5
1
39:15
80:33
584:359
11
4
Tenis Nový Jičín,z.s.
Tisknout
3
3
28:26
62:56
476:449
9
5
TK Milo Olomouc A
Tisknout
2
4
25:29
52:61
401:464
8
6
TK Opava/Minerva A
Tisknout
2
4
16:38
38:77
391:557
8
7
TK Havířov, z.s. B
Tisknout
1
5
14:40
30:84
367:574
7
8
TK Hlučín
Tisknout
0
6
8:46
18:94
235:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
01.05.2024
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. Tenis Nový Jičín,z.s.
6:3
12:7
91:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vala Max
6
Šeliga Max
9
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Piešťanský Štěpán
6
Kvita Tobiáš
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
3.
Ciencialová Amálie
6
Honešová Sára
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Bergerová Lucie
6
Davidíková Magdaléna
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Vantuch Vojta (H)
6
Šeliga Samuel
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
6.
Prstecký Jan
4
Hyl David
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Vala Max
Vantuch Vojta (H)
6
6
Šeliga Max
Kvita Tobiáš
9
1
3:6
7:6
1:0
11
12
2
1
1
0
8.
Piešťanský Štěpán
Prstecký Jan
6
4
Šeliga Samuel
Hyl David
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Ciencialová Amálie
Bergerová Lucie
6
6
Honešová Sára
Davidíková Magdaléna
4
4
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
91
68
12
7
6
3

Soupiska SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Vala Max
04.04.2011
350
6
2
Piešťanský Štěpán
03.09.2011
280
6
3
Vantuch Vojta (H)
07.06.2010
380
6
4
Prstecký Jan
16.08.2011
490
4
5
Jaus Sebastian
10.07.2014
896
1
6
Bradna Jan
06.12.2014
896
1
21
Zemanová Zuzana
02.02.2010
356
4
22
Ciencialová Amálie
26.09.2011
227
6
23
Bergerová Lucie
21.11.2011
252
6

Soupiska Tenis Nový Jičín,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Šeliga Max
15.10.2010
198
9
2
Kvita Tobiáš
15.05.2011
896
1
3
Šeliga Samuel
01.07.2013
896
1
4
Hyl David
25.02.2012
896
1
5
McDanald Matthias
06.03.2014
896
1
6
Stromšík Lukáš
01.09.2010
896
1
7
Ptáček Štěpán
12.04.2012
896
1
8
Pončík Michal
25.11.2011
896
1
9
Černoch Matouš
27.07.2012
896
1
10
Havlásek Felix
11.07.2014
896
1
11
Vraj Vojtěch (H)
14.10.2013
896
1
21
Honešová Sára
01.03.2011
490
4
22
Davidíková Magdaléna
03.12.2010
434
4
23
Hendrychová Sára
13.01.2011
727
1
24
Radinová Sára
01.08.2011
727
1
25
Žingorová Agáta
27.08.2013
727
1
26
Kvitová Bela
12.06.2014
727
1
27
Uhlarová Natálie
06.04.2012
727
1
28
Cabová Vanesa
28.05.2014
727
1